Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Kartki na Dzień Matki

Kartki na Dzień Mamy za darmo
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Dzień Matki to szczególna okazja, by podziękować naszym mamom za ich miłość, poświęcenie i troskę. W Polsce to święto obchodzimy 26 maja, ale bez względu na datę, każda mama zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Jednym z najbardziej popularnych sposobów wyrażenia wdzięczności i uczuć do mamy są kartki z życzeniami. To idealny dodatek do własnoręcznie przygotowanego upominku, który sprawi, że na twarzy mamy zagości uśmiech i wzruszenie. Miasto Dzieci przygotowało – gotowe do pobrania – kartki na Dzień Matki, które zostały zaprojektowane, aby każda mama poczuła się wyjątkowo.

Nasze kartki dla mamy są różnorodne – od tradycyjnych motywów z sercem po nowoczesne motywy z sympatycznymi zwierzątkami aż po kartki do składania i kolorowania. Każdy znajdzie coś, co idealnie trafi w gust mamy.

Na kartce dla mamy nie zapomnijcie dodać kilka słów od siebie.

Osobiste życzenia lub piękny cytat o macierzyństwie sprawią, że kartka stanie się jeszcze bardziej osobistym wyrazem dziecięcej wdzięczności.  Zapraszamy do pobierania bezpłatnych kartek dla mamy. Pokaż swojej Mamie, jak bardzo jest dla Ciebie ważna, dając jej coś, co zostało przygotowane z myślą o niej. Po kliknięciu na grafikę, pobierz i wydrukuj kartkę.

Zapraszamy także do pobierania innych materiałów, które mogą być trafionym upominkiem z okazji Dnia Mamy – zakładek do książek, kuponów, plakatów i książki o mamie.

 

695 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent