Weleda
Weleda Baby

Jak kupować zabawki dla dzieci sprytniej niż dotychczas?

Jak kupować zabawki dla dzieci sprytniej niż dotychczas?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Chcesz kupić zabawki taniej i mieć pewność, że transakcja będzie bezpieczna? Obawiasz się zamówić zabawki w niesprawdzonym sklepie, ale nie chcesz przepłacać za przesyłkę pobraniową? Sprawdź kilka sposobów, jak kupować zabawki dla dzieci taniej, a przy tym rozsądniej.

Każdy rodzic wie, że dzieci bardzo szybko rosną i rozwijają się w takim tempie, że nawet w ciągu kilku tygodni „wyrastają” ze swoich zabawek i potrzebują nowych. Wielu rodziców szuka sposobów na oszczędniejsze zakupy bez rezygnowania z jakości i są na to sprytne metody.

Skorzystaj z płatności PayPo

Fantastycznym pomysłem na tańsze i bezpieczniejsze zakupy jest wybór płatności odroczonej PayPo. Dzięki płatnościom odroczonym możesz kupić zabawki dla dzieci w okazyjnej cenie w czasie sezonowych wyprzedaży bez żadnego ryzyka i bez zamrażania swoich pieniędzy, a także sprawdzić zamówienie lub przetestować produkty, jeszcze zanim za nie zapłacisz. Podczas zakupów jako metodą płatności wybierasz PayPo, zatwierdzasz swoją płatność, a później czekasz na dostawę zamówienia. Sprawdzasz dostarczony towar i podejmujesz decyzję, czy chcesz zatrzymać, czy zwrócić zabawki. Płacisz tylko za to, co zdecydujesz się zostawić dla siebie. Masz na to 30 dni i to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Szukaj kodów rabatowych i promocji

Najłatwiejszym sposobem na oszczędzanie w momencie zakupu zabawek jest korzystanie z kodów rabatowych i różnego rodzaju promocji oraz wyprzedaży. Kody rabatowe na zabawki dla dzieci możesz znaleźć na specjalnych stronach poświęconych promocjom między innymi na picodi.com, alerabat.com i kody.pl. Poszczególne sklepy udostępniają kody w wysokości od kilku do nawet kilkudziesięciu procent zarówno na wybrane zabawki, jak i produkty z konkretnych kategorii. Skorzystanie z kodu rabatowego jest wyjątkowo proste – wystarczy go skopiować i wkleić w odpowiednią rubrykę na stronie finalizacji zamówienia, a sklep automatycznie przeliczy kwotę do zapłaty i zmniejszy rachunek.

Podobne oszczędności możesz zanotować dzięki wyszukiwaniu aktualnych promocji. Najlepsze oferty zabawek dla dzieci pojawiają się tuż przed świętami Bożego Narodzenia oraz przed Dniem Dziecka. Część sklepów organizuje promocje również w sierpniu, kiedy rodzice kompletują dla swoich dzieci szkolne wyprawki.

Korzystaj z ofert outletowych

Jeżeli chcesz maksymalnie zaoszczędzić na zakupach, możesz się zdecydować na wybór używanych zabawek lub skorzystać ze stref outletowych w sklepach online. Używane zabawki czasami udaje się kupić nawet za kilkadziesiąt procent mniej niż nowe. Idealnym rozwiązaniem łączącym w sobie oszczędność i możliwość zakupu nowych zabawek jest kupowanie w działach Outlet, które udostępnia wiele sklepów internetowych. W strefie Outlet możesz znaleźć ostatnie sztuki lub zabawki bez oryginalnych opakowań, ale pełnowartościowe i nieużywane.

Kupujesz zabawki dla dzieci? Szukaj ofert dających możliwie wysokie oszczędności – dołącz do klubów zakupowych w ulubionych sklepach i płać bezpiecznie PayPo.

Materiał promocyjny.

744 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent