iPhone 14 – co nowego?

iPhone 14 - co nowego?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Premiera najnowszego modelu smartfona z logiem nadgryzionego jabłka minęła już kilka tygodni temu. Zastanawiasz się co nowego wprowadzili producenci w tym roku oraz czy warto wymienić swój obecny model smartfona na iPhone 14? W poniższym artykule pomożemy ci podjąć właściwą decyzję.

Co sprawia, że iPhony są chętniej wybierane od modeli konkurencyjnych producentów?

Mijają lata, a iPhony w dalszym ciągu są najpopularniejszymi telefonami komórkowymi na całym świecie. Zastanawiasz się, dlaczego są one tak chętnie kupowane pomimo swojej ceny, a także dlaczego to właśnie one wybierane są zamiast modeli oferowanych przez konkurencję?

Po pierwsze, ogromne znaczenie ma tutaj prestiż. Apple jest największą i najbardziej rozpoznawalną firmą elektroniczną na całym świecie – tym samym możliwość korzystania z ich urządzeń odbierana jest jako luksus i prestiż. Wysoka cena modeli z logiem nadgryzionego jabłka sprawia, że nie są one dostępne dla wszystkich, więc ich zakup staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. iPhony wybierane są również ze względu na swój wyjątkowy i indywidualny system operacyjny iOS, który znacznie odróżnia się od popularnego u konkurencji Androida. iPhony zachwycają swoją wydajnością oraz specyfikacją, która w wielu przypadkach całkowicie deklasuje konkurencje.

Warianty iPhona 14

Tak samo jak co roku, tak i teraz najnowsze modele iPhonów 14 dostępne są w kilku wariantach. Wśród nich odnajdziemy:

  • iPhone 14
  • iPhone 14 Plus
  • iPhone 14 PRO
  • iPhone 14 PRO Max

Czym różnią się te warianty od siebie? Chodzi tutaj między innymi o wielkość samego urządzenia. IPhony 14 Pro Max będą zdecydowanie większe od podstawowej wersji. Większy wyświetlacz sprawi, że oglądanie filmów na telefonie czy granie w gry mobilne będzie zdecydowanie bardziej komfortowe.

Modele różnią się od siebie również kolorystyką. Podstawowa wersja dostępna jest w kolorze fioletowym, niebieskim, białym, czarnym i czerwonym. Z kolei wersje Pro oraz Pro Max możemy wybrać w kolorze złotym, głębokiej purpury, gwiezdnej czerni oraz w srebrnym. Jak widzisz, różnorodność jest tak duża, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Co więcej, cena poszczególnych wariantów też jest różna – osoby, które chcą kupić tańszy telefon, mogą zdecydować się na podstawową wersję. Wszystkie modele odnajdziesz na: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/popularne-serie_apple-iphone-14.

Co nowego w iPhonach 14?

Jeżeli zastanawiasz się nad wymianą obecnego modelu smartfona na Iphona 14, z pewnością potrzebujesz do tego konkretnych argumentów. To, co wyróżnia najnowszy model telefonu z logiem nadgryzionego jabłka, to lepsza bateria od poprzednika. Dzięki temu czas pracy na baterii powinien się wydłużyć. 

Zarówno pierwsi użytkownicy, którzy zakupili ten model, jak i wszelacy recenzenci zachwycają się aparatem iPhone 14. On również otrzymał znacznie lepszą specyfikację niż poprzednik, dzięki czemu jakość nagrywanych filmów oraz robionych zdjęć stoi na zdecydowanie wyższym poziomie.

Jeżeli zdecydujesz się na iPhone 14, powinieneś kupić go ze sprawdzonego źródła. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że model jest w pełni oryginalny i pozbawiony wad fabrycznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Warto w tym celu skorzystać z oferty sklepu: https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/popularne-serie_apple-iphone-14. Nie zwlekaj, spełnij swoje marzenie o posiadaniu topowego smartfona już dziś!

Artykuł sponsorowany

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent