Gry Playstation 5 w Black Friday – które gry cieszą się największą popularnością?

Gry Playstation 5 w Black Friday
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑
Playstation to nowoczesna konsola do gier wideo, której popularność stale rośnie. Jej zaletą jest m.in. ogromny wybór różnego rodzaju gier, a niektóre z nich już niedługo będziesz mógł kupić w obniżonej cenie! Poznaj popularne gry Playstation i śledź ich ceny w Black Friday. Być może uda Ci się zdobyć niektóre z nich z rabatem!

Jeśli szukasz sposobów na przyjemne, spokojne i jednocześnie ekscytujące spędzanie wolnego czasu, koniecznie rozważ kupno konsoli Playstation. A może już ją masz, ale rozglądasz się za nowymi grami? Niektóre gry Playstation 5 na Black Friday możesz kupić w niższej cenie! Poznaj poniższe propozycje popularnych gier i już 24 listopada sprawdź, czy są dostępne ze zniżką!

Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage to przygodowa gra akcji oferująca tryb gry singiel i dostępna w polskiej wersji językowej. Grając w nią, poznasz historię Basima – sprytnego złodziejaszka doznającego wizji i poszukującego sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z IX wieku. Tajemnicza pradawna organizacja pomoże mu stać się zabójcą doskonałym i odmienić swój los w sposób, jakiego nawet nie byłby sobie w stanie wyobrazić.

Gra cieszy się ogromną popularnością już od dnia premiery, która miała miejsce 5 października 2023 roku. Jak wszystkie proponowane gry jest kompatybilna z Playstation 5. Black Friday to idealna okazja, by sprawdzić, czy będzie dostępna w nieco niższej cenie. Jednak miłośnicy gier zgodnie twierdzą, że warta jest zakupu nawet po regularnej cenie.

Dziedzictwo Hogwartu

Dziedzictwo Hogwartu to gra fantasy, którą docenią wszyscy miłośnicy kultowej serii książek i filmów o Harrym Potterze. Umożliwia tryb gry singiel oraz polską i angielską wersję językową. Możesz udać się w magiczną podróż, odkrywając fantastyczne zwierzęta, modyfikując wygląd swojego bohatera, warząc eliksiry, rzucając zaklęcia i rozwijając własne talenty. Spełniając liczne zadania i misje, zadecydujesz o przyszłym losie całego świata magii!

Ogromną zaletą tej gry jest wciągająca, dostarczająca wielu wrażeń fabuła, a także realistyczne i szczegółowe odtworzenie Hogwartu. Nawet po wielu godzinach gry wciąż będziesz poznawał nowe tajemnice, zagadki i zakamarki tego świata.

Sprawdź: Ambilight, czyli efekty świetlne dookoła Twojego telewizora.

Humankind Heritage Edition

A może coś dla fanów gier strategicznych? Polecaną propozycją jest Humankind Heritage Edition, angielska gra z polskimi napisami, oferująca zarówno tryb gry singiel, jak i multiplayer. Ta historyczna gra strategiczna pozwoli Ci na kształtowanie całkowicie od nowa dziejów ludzkości – łącząc nawet aż 60 kultur (od starożytności po współczesność), by stworzyć cywilizację równie wyjątkową jak Ty.

Prezentowana gra to nie tylko znakomite efekty wizualne, świetna szata graficzna i wyjątkowy, unikalny pomysł na fabułę. Poza działaniami strategicznymi będziesz mógł lepiej poznać dzieje ludzkości, tworzyć bronie i miasta, prowadzić walki oraz odblokować nowy wygląd Twojej postaci.

Alone in the Dark

Alone In the Dark to przygodowa gra akcji po angielsku z polskimi napisami, oferująca tryb gry singiel. To reboot kultowej serii horrorów zapoczątkowanej w 1992 roku. Wcielisz się w postać Emily Hartwood i Edwarda Carnby’ego, trafiając do posiadłości Derceto, gdzie będziesz mógł badać tajemnice tego miejsca i stawiać czoła potworom, które je opanowały. Wszystko utrzymane jest w klimacie horroru psychologicznego, dlatego ta propozycja niekoniecznie sprawdzi się w przypadku dzieci.

Podczas rozgrywki będziesz mógł snuć się po salach i korytarzach posiadłości, jednak znajdziesz także okazję do zwiedzenia jej najbliższej okolicy (m.in. ogrodu czy uliczek pobliskiego miasteczka). Sporymi zaletami gry jest wysokiej jakości oprawa graficzna, szczegółowe modele postaci i stworów oraz klimatyczny, jazzowy soundtrack. Wszystko to sprawia, że rzeczywiście poczujesz klimat horroru i jeszcze lepiej wczujesz się w akcję gry.

Dead Island 2 Edycja Premierowa

Edycja premierowa Dead Island 2 wyszła 21 kwietnia 2023 roku i szybko zyskała sporą sławę i szerokie grono zwolenników. Oferuje zarówno tryb gry singiel, jak i multiplayer, jest przy tym dostępna w polskiej wersji językowej. To gra z gatunku horror, w której trafisz do słonecznej Kalifornii opanowanej przez zombie. Wcielisz się w mieszkańca Miasta Aniołów o unikalnych zdolnościach – konsekwencji pogryzienia przez zombie.

Przedzierając się przez popularne, amerykańskie miejsca, będziesz odkrywać główną fabułę, wykonywać zadania poboczne oraz likwidować zastępy nieumarłych. Ogromną zaletą gry są zaawansowane reakcje wrogich postaci na otaczające je sytuacje, jak również możliwość stałego rozwijania swojej postaci. Możesz zmierzyć się z innymi graczami, przez co jeszcze mocniej wciągniesz się w tę wyjątkową grę.

Gry Playstation 5 na Black Friday

W tym roku Black Friday przypada 24 listopada, a promocją objęte są również produkty sklepów stacjonarnych Neonet i NEO24.PL. Na bieżąco śledź ofertę dostępną w tym dniu, aby przekonać się, czy gry na Playstation 5 będą objęte zniżkami i które tytuły kupisz taniej!