Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

DJ Miki i przyjaciele. Recenzja

DJ Miki recenzja płyty dla dzieci
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
DJ Miki i przyjaciele to płyta, którą powinno się podarować wszystkim dzieciom, zwłaszcza zaś tym, które uczęszczają do przedszkola. Wiele radości z jej słuchania będą miały również maluchy oglądające stacje telewizyjne przeznaczone dla małych odbiorców. Na nich bowiem często śpiewane są takie utwory jak choćby – Mucha w mucholocie, Kaczuszki, Myj zęby, Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki, Kundel bury oraz wiele innych. Teraz wszystkie z tych kompozycji maluszek może mieć na „osobistej” płycie, która będzie uatrakcyjniać każdą zabawę. Do sięgania po nią zachęcać będą też radosne rysunki wykonane przez Małgorzatę Kosik.

Psychologowie i pedagodzy nieustannie powtarzają bowiem, że właśnie podczas zabawy dzieci do wieku szkolnego uczą się najwięcej. Tak też będzie podczas odbioru płyty DJ Miki i przyjaciele. Mali słuchacze będą mogli poruszać się do nowych kompozycji tanecznych i często śpiewanych w przedszkolu piosenek. Dzięki temu w niezamierzony sposób nauczą się napisanych do nich tekstów. A że są one dobrze znane także rodzicom, dorośli mogą je śpiewać wraz ze swymi dziećmi.

DJ Miki i przyjaciele to płyta, która spodoba się wszystkim małym i dużym słuchaczom. Każdy z nich bowiem znajdzie na niej coś ciekawego dla siebie. Zachwyci ona zarówno wielbicieli nowoczesnych brzmień i tanecznych kompozycji, jak i fanów tradycyjnych piosenek, których tekstów dzieci uczą się w przedszkolu.

Magdalena Żerek, Autorka bloga http://czytamto.pl

 

Autor tekstu : Magdalena Żerek

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent