📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Plakaty z zabawnymi hasłami to oryginalny i na pewno trafiony prezent na Dzień Ojca.

Plakaty są coraz bardziej popularnym upominkiem na każdą okazję, zatem i Tacie zapewne sprawią prawdziwą przyjemność. I zaskoczą pomysłowością!

Z powodzeniem możesz je wykonać samodzielnie i podarować Tacie z okazji jego święta. Aby stworzyć plakat, nie trzeba być grafikiem ani wydawać pieniędzy. Wystarczy wydrukować gotowe plakaty od Miasta Dzieci, oprawić w ramkę lub antyramę i podarować tatusiowi! Można je wydrukować w każdym formacie.

Przygotowaliśmy kilka projektów plakatów dla Taty, które możecie bezpłatnie pobrać i wydrukować. Plakaty są w formacie pdf.

Tata – pierwszy bohater syna i pierwsza miłość córki

To jest sprawa bezdyskusyjna! Dlatego warto ją zaprezentować na plakacie!

PLAKAT DO POBRANIA TUTAJ

Plakat dla najlepszego Taty na świecie

Świetny sposób, aby powiedzieć Tacie, jaki jest dla Was ważny!

Darmowe plakaty na Dzień Taty do drukuPLAKAT DO POBRANIA TUTAJ

Tata i Superman

Kto daje moc do działań każdemu dziecku? Wiadomo, jego Tata! Dzień Ojca to doskonały czas, aby powiedzieć to głośno albo podarować tacie odpowiedni plakat.

PLAKAT POBIERZ TUTAJ

Plakat dla taty od córki – księżniczki

Jak powszechnie wiadomo, córki są „tatusiowe”. I zawsze czekają na swoich ojców z utęsknieniem …

PLAKAT POBRAĆ MOŻNA TUTAJ

Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl