Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Czy warto zorganizować urodziny dla dziecka w galerii handlowej?

Czy warto zorganizować urodziny dla dziecka w galerii handlowej?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Urodziny dziecka to wyjątkowa chwila w życiu każdego rodzica. Warto zatem uczcić ten dzień jak najlepiej i zorganizować maluchowi wymarzone przyjęcie. Ciekawe atrakcje znaleźć można m.in. w centrach handlowych. Pomysłowo zaaranżowana sala zabaw? Seans filmowy w towarzystwie kolegów i koleżanek? A może żywiołowa rozgrywka na kręgielni? Podpowiadamy, które atrakcje w galeriach pomogą przeżyć solenizantowi urodziny w niezapomniany sposób!

Urodziny z bajkowymi postaciami

Świat fantastycznych bohaterów i animacji to prawdziwa gratka dla małych fanów wielkiego ekranu. Jeśli więc pociecha z niecierpliwością wyczekuje bajkowych premier, to urodziny w kinie będą dla niej niesamowitym przeżyciem. Specjalne oferty proponują m.in. kina sieciowe (np. takie jak https://posnania.eu/rozrywka/rozrywka/kino-helios), które w dniu urodzin dziecka oferują cały wachlarz atrakcji. Rodzice mogą wybierać pomiędzy ofertami typu standard i premium – różnią się one nie tylko ceną, ale również liczbą atrakcji w pakiecie. Klasyczna propozycja zawiera zazwyczaj:

  • zaproszenia dla gości,
  • kącik urodzinowy,
  • bilety na wybrany seans filmowy,
  • słodkie i słone przekąski,
  • zabawy organizowane przez animatora.

Urodziny w kinie trwają zazwyczaj od 3 do 4 godzin – w tym czasie rodzice i opiekunowie mogą spędzić wspólnie czas, korzystając z dedykowanej im oferty w kinowej części gastronomicznej.

Przyjęcie w dedykowanej sali zabaw

Pomysłowo zaaranżowane sale zabaw dla dzieci coraz częściej pojawiają się w galeriach handlowych. Miejsca tego typu nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem najmłodszych – barwne dekoracje, ciekawe gry i pomysłowo zaprojektowany plac zabaw robią wrażenie na wszystkich małych miłośnikach aktywnego spędzania czasu. Rodzice zainteresowani organizacją przyjęcia urodzinowego w sali zabaw, będą musieli wraz z pociechami wybrać m.in.:

  • motyw przewodni – istnieje zazwyczaj możliwość organizacji przyjęcia tematycznego np. stylizowanego na piracką wyprawę po skarb lub królewski dwór.
  • rodzaj przekąsek – na przyjęciu mogą pojawić się zarówno słodkie oraz słone przekąski (w tym tort), jak i gorące posiłki.

Organizując urodziny w dedykowanej sali zabaw, można także liczyć na opiekę animatora, który zapewni uczestnikom przyjęcia atrakcje (takie jak malowanie twarzy) czy drobny upominek dla jubilata.

Urodziny na kręgielni

Coraz więcej rodziców decyduje się także na organizację przyjęcia swojej pociechy na kręgielni! Ten pomysł to przede wszystkim świetna alternatywa dla tradycyjnych przyjęć przy stole i doskonała okazja do odrobiny ruchu i rywalizacji. Warto jednak pamiętać, że tego typu rozrywka lepiej sprawdzi się w przypadku nieco starszych dzieci – młodsze mogą mieć problem z podnoszeniem kuli i samym rzutem. Aby uatrakcyjnić uczestnikom czas, warto pomyśleć także o zorganizowaniu punktowanego turnieju lub mini-rozgrywek i nagrodzeniu wygranej drużyny drobnym upominkiem. Organizując przyjęcie na kręgielni, warto we własnym zakresie przygotować:

  • personalizowane zaproszenia,
  • drobny poczęstunek w postaci słodkich lub słonych przekąsek,
  • upominek dla zwycięzców.

Odpowiednio wcześniej należy także zorientować się, czy konkretny obiekt dysponuje małymi rozmiarami obuwia zmiennego – w przeciwnym razie trzeba uprzedzić uczestników o konieczności przyniesienia własnych butów na zmianę.

***

Urodziny w centrum handlowym to doskonała alternatywa dla tradycyjnych przyjęć zorganizowanych w domu. Dzięki wielu możliwościom oraz dedykowanym dzieciom atrakcjom, urodziny z pewnością na długo zapadną w pamięć zarówno jubilatowi, jak i wszystkim uczestnikom. Dodatkową zaletą jest także pomoc profesjonalnych animatorów, którzy doskonale wiedzą, jak zorganizować pociechom czas i sprawić, że nie będą się nudziły.

 

 

 

Artykuł sponsorowany

858 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent