Prezent na pierwsze urodziny dziecka. Podpowiadamy

Prezent na pierwsze urodziny dziecka
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑
Zaledwie wczoraj na świat przyszedł nowy potomek rodziny, a za chwilę już kończy roczek! Przyznaj, że ten czas w większym gronie zmienił Twoje oblicze oraz sposób postrzegania rzeczywistości. Dziś wszystko ma kolor słodkich oczu niemowlęcia, a jego dźwięczny śmiech wibruje w domowej przestrzeni niczym najpiękniejsza muzyka. Jaki prezent na pierwsze urodziny sprawić maluszkowi?

Chwile, które szybko mijają

Czym jest rok na przestrzeni życia! Jedynie skrawkiem pięknej przygody – podróży, która pozostawia w sercu wyjątkowe wspomnienia. Czas ucieka tak szybko, zwłaszcza gdy w domu jest noworodek, który wywraca rodzicielski świat do góry nogami.

Pierwszy rok życia maleństwa jest najważniejszy. Z pełną świadomością utrwalaj więc chwile, które na zawsze wyryją się w Twojej pamięci. Pierwszy uśmiech, spacer, ząbek, słowo – tak wiele trzeba uwiecznić w kadrze! Skrupulatnie kolekcjonuj zdjęcia, by wykonać z nich wyjątkowy prezent na roczek. Nie musisz być doświadczonym fotografem – wystarczy czujna obserwacja i refleks, by stać się posiadaczem najpiękniejszych życiowych kadrów.

Fotoksiążka – doskonały prezent na roczek

W kwestii wartościowych wspomnień nie ma miejsca na kompromisy. Twoje kadry muszą być nieskazitelne, by czerpać z nich maksimum przyjemności nawet po latach. W temacie wydruku zdjęć marka Colorland pozostaje bezkonkurencyjnym wyborem. To godna zaufania firma, z którą przygotujesz personalizowany prezent na roczek.

Jak najlepiej wyeksponować dziecięce fotografie? Co wybrać, aby stały się one świetną pamiątką dla malucha? Odpowiedzią na powyższe jest efektowna fotoksiążka lub elegancki i majestatyczny fotoalbum. Obie formy mają wiele zalet oraz kilka wspólnych mianowników:

  • twarda okładka,
  • kilka formatów do wyboru,
  • doskonała jakość papieru, a co za tym idzie – perfekcyjne odwzorowanie kolorów,
  • możliwość personalizacji,
  • dziesiątki autorskich szablonów, które podkreślą piękno wspólnych chwil w kadrach.

Czy prezent idealny istnieje? Album podsumowujący cały rok życia dziecka to nadzwyczajna pamiątka. Kilkunastomiesięczny maluch nie jest świadom powagi upływającego czasu, wszak pochłania go beztroskie dzieciństwo 🙂 Dzięki Tobie za kilka lat bez wahania wróci do wspomnień, na nowo poznając wartość tamtych chwil.

Album na zdjęcia dla dziecka – dlaczego warto?

Wszystko sprowadza się do pojęcia czasu. To jego bieg definiuje i kształtuje Cię jako człowieka. Jutro nie będziesz już tą samą osobą, co wczoraj. W takim kontekście fotografie nabierają ogromnej wartości.

Właśnie z tą myślą warto zaprojektować dziecku album ze zdjęciami i wręczyć w formie cudownej pamiątki na pierwsze urodziny. Być może Twoją pierwszą myślą będą zabawki lub ubranka. Roczny brzdąc szybko z nich wyrośnie, bo jest teraz w intensywnej fazie rozwoju. Przez najbliższe lata jego ciekawość będzie mechanizmem napędowym, który pozwoli poznawać i doświadczać świata. Album pełen wzruszających kadrów pozwoli mu zasmakować tego, o czym nie pamięta.

Prezent nie tylko od rodziców

Pierwsze urodziny to ważne wydarzenie! Z pewnością nie zabraknie serpentyn, kolorowych czapeczek i pysznego tortu. Goście żwawo przybędą, by wspólnie z maluchem celebrować tę wyjątkową chwilę.

Utarło się, że to rodzice najczęściej wręczają dziecku pamiątkowe prezenty. Fotoksiążka znajduje się na podium wśród rodzinnych pamiątek. Pewnie dlatego, że mama i tata mają swobodny dostęp do zdjęć dziecka jako ich twórcy. Album ze zdjęciami mogą wręczyć również rodzice chrzestni, dziadkowie czy ktoś z dalszej rodziny. Wystarczy poprosić rodzicieli o przesłanie pliku zdjęć, z których powstanie wyjątkowa kolekcja wspomnień.

Wykorzystaj inspirację na niepowtarzalny prezent – poznaj ofertę fotoproduktów Colorland i daj sobie szansę na stylową pamiątkę. Fotoobraz czy urocze Memorki będą równie pięknym podarunkiem jak personalizowana fotoksiążka. Chcesz wzbogacić swój prezent o wzruszające dodatki? Zestaw jeden z powyższych produktów z bambusowym kocykiem, piękną pozytywką lub skromną biżuterią. Taka kompozycja będzie wprawiać w zachwyt przez najbliższe lata.

Artykuł sponsorowany

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent