Bezpłatna aplikacja „Otwarte w niedziele”

📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

”OTWARTE W NIEDZIELE” CZYLI JAK UŁATWIĆ RODZICOM ŻYCIE W DNI WOLNE OD HANDLU.

Każdy z nas rodziców zna moment, w którym zrobienie nagłych zakupów jest konieczne. Nawet tym najlepiej zorganizowani i najbardziej przewidujący z nas zdarzyło się choć raz załamać ręce nad brakiem potrzebnego produktu. Choroba dziecka, kulinarne zachcianki naszych pociech, deficyt pieluch, niespodziewani goście. Lista powodów jest długa i różnorodna. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Mamy rozwiązanie.

Wraz z wejściem w życie ustawy ograniczającej możliwość handlu w niedziele pojawiło się wiele skrajnych emocji, zarówno po stronie zwolenników jak i przeciwników ustawy. I pojawiły się realne utrudnienia. Głównym z nich było zlokalizowanie sklepu otwartego w niedziele i sprawdzenie godzin jego pracy. Co oferuje? Czy dostanę tam potrzebne mi produkty? Dla nas rodziców takie pytania są szczególnie ważne. Chodzenie od sklepu, do sklepu, szukanie tego w którym znajdę np. mleko modyfikowane, pieluch czy produkty dla alergików, zajmuje czas. A czasu, wiadomo, rodzic zawsze ma zbyt mało.

Odpowiedzią na ten problem jest bezpłatna aplikacja OTWARTE W NIEDZIELE.

WYJĄTKOWE FUNKCJONALNOŚCI

OTWARTE W NIEDZIELE pozwala użytkownikom znaleźć na mapie otwarty sklep w okolicy. Umożliwia nie tylko korzystanie z bazy, ale również jej współtworzenie.

Dzięki aplikacji użytkownicy mają możliwość:

• znaleźć sklep, aptekę, sale zabaw czy restauracje na mapie swojego miasta, w swojej okolicy,
  • sprawdzać godziny otwarcia placówek i kategorie oferowanych produktów lub usług (np. art. spożywcze, kwiaciarnia, apteka, czas wolny),
  • otrzymywać powiadomienia na telefon, gdy w odległości 1500m otworzy się sklep lub pojawi się ciekawa oferta w określonej kategorii
  • wyznaczać najkrótszą trasę dotarcia do sklepu
  • wprowadzić i weryfikować nowe, otwarte w niedziele sklepy i placówki.

Początkowo twórcy aplikacji skoncentrowali się na lokalizowaniu sklepów otwartych w niedziele
i święta. Obecnie aplikacja rozwija się w kierunku dodawania nowych kategorii. Oprócz otwartych sklepów sprawdzić będzie można co ciekawego dzieje się w naszej okolicy. Otwarte baseny, muzea, restauracje, targi śniadaniowe, sale zabaw. Pełna oferta na spędzenie czasu z rodziną.

JAK SKORZYSTAĆ Z APLIKACJI?

Twórcy aplikacji postawili na maksymalną użyteczność oraz maksymalne ułatwienie użytkownikom zarówno rejestrację jak i samo korzystanie z aplikacji.

Klienci muszą więc jedynie pobrać aplikację i oznaczyć swoje ulubione lokalizacje np. dom, praca itp. Następnym krokiem jest już wyszukanie na mapie placówek otwartych w niedzielę. Użytkownicy mogą też samodzielnie wprowadzać otwarte placówki do aplikacji i weryfikować dostępność ich oferty.

GDZIE POBRAĆ APLIKACJĘ OTWARTE W NIEDZIELE?

Google Play- https://lnkd.in/dE-A2Y2
App Store-

TWÓRCY APLIKACJI:

Aplikację stworzyli lubelscy i warszawscy programiści z firmy Edge One Solutions i Edge One Innovations.

DODATKOWE INFORMACJE:

Aplikacja cieszy się dużą popularnością. W ciągu ostatnich weekendów objętych zakazem handlu pobrało ją ponad 3500 tys. użytkowników.