6 zupełnie wyjątkowych inspiracji na prezent na święta dla dzieci

6 zupełnie wyjątkowych inspiracji na prezent na święta dla dzieci
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑

Zbliżają się święta, a przed wszystkimi rodzicami (i nie tylko) coroczna, trudna decyzja. Co kupić swoim pociechom pod choinkę? Na co w tym roku postawić, by znów po dwóch tygodniach nie skończyło zapomniane w kącie pokoju? W ostatnich latach rośnie zainteresowanie podarunkami w formie przeżyć. Szczególnie u dzieci! Młodzi ludzie uwielbiają doświadczać, próbować, przeżywać, stąd voucher na ciekawą, emocjonującą atrakcję będzie świetną opcją na prezent świąteczny dla dziecka. W tym artykule przedstawimy 6 zupełnie wyjątkowych inspiracji. Zapraszamy!

Motoryzacyjne emocje jako prezent dla dziecka

Młody miłośnik motoryzacji z oczywistych względów nie zasiądzie za kierownicą super szybkiego auta. Ma jednak możliwość prowadzenia gokarta! Ta niepozorna maszyna potrafi rozpędzić się do sporych prędkości w kontrolowanych warunkach na specjalnym torze. Dzięki temu realizacja daje maksimum frajdy przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. A co najlepsze – w takiej atrakcji może wziąć udział cała rodzina. To świetna opcja na świąteczny podarunek dla dziecka, szczególnie młodego fana aut.

Podniebna przygoda idealnym prezentem świątecznym dla dziecka

Twoje dziecko uwielbia ekstremalne przygody? W kategorii powietrznych prezentów znajdzie się również pozycja dla niego! Lot balonem możliwy jest do zrealizowania przez osoby już od 7 roku życia. Taki podarunek z pewnością zostanie zapamiętany przez każdego na całe życie. Nie dość, że świat widziany z perspektywy nieba robi piorunujące wrażenie, to jeszcze samo baloniarstwo jest niezwykle widowiskowym sportem. Wyobraź sobie tą radość na twarzy twojego dziecka, gdy ujrzy kolorowy, ogromny balon rozkładany do lotu!

Podarunek świąteczny dla kreatywnego dziecka

Było trochę ekstremalnych emocji, to teraz coś spokojniejszego i idealnego zarówno dla starszych dzieci, jak i maluchów. Warsztaty kreatywne – to ciekawa forma na nietuzinkowe spędzenie czasu przez dziecko, a voucher na ich realizację będzie świetnym bożonarodzeniowym podarunkiem. Zajęcia takie rozwijają wyobraźnię, a ponadto są świetną okazją do zabawy w towarzystwie podobnych wiekiem maluchów. Realizacja polega na wykorzystaniu dźwięków, kolorów oraz zabawek do poznawania świata. Dzięki połączeniu nauki z zabawą, z takiego prezentu świątecznego będzie zadowolone każde dziecko.

Bezpieczny podarunek dla dziecka bez wychodzenia z domu

Żyjemy w dziwnych czasach, w których bezpieczniej zostać w domu, jeśli tylko jest to możliwe. Stąd jeśli szukasz świątecznego podarunku dla dziecka, którego realizacja odbędzie się w twoim mieszkaniu – postaw na voucher oferujący zestaw eksperymentów dla dzieci. Kurier przyniesie paczkę pod same drzwi, a znajdować się w niej będzie tematyczny pakiet doświadczeń dedykowany pociechom od 3 do 13 lat. To idealna opcja na wprowadzenie młodego człowieka w świat nauki, wykorzystując do tego nietuzinkowe rozwiązania i czystą rozrywkę.

Wodne szaleństwo – podarunek świąteczny, którego dziecko długo nie zapomni

A może by tak zamiast kolejnej zabawki dla dziecka, pod choinkę położyć voucher na wodne szaleństwo? Bo które dziecko nie kocha wody i zjeżdżalni! A tak się składa, że w samym centrum naszego kraju znajduje się największy zadaszony park wodny w Europie – Suntago. Szczyci się on 32 zjeżdżalniami, ogromnym basenem z falą, placami zabaw oraz ogromną ilością atrakcji dodatkowych. Bilet do wodnej dżungli to idealny podarunek na święta dla dziecka, w dodatku zrealizować go można z całą rodziną!

Taneczne emocje jako prezent pod choinkę dla dziecka

Które dziecko nie kocha tańczyć? W ofercie prezentowych przeżyć są również indywidualne lekcje tańca dla najmłodszych, które będą świetnym bożonarodzeniowym prezentem dla każdego małego miłośnika muzyki i ruchu. Bez względu na to, czy twoje dziecko chętniej będzie uczęszczało na zajęcia hip-hopu czy baletu, w ofercie z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla niego.

Mamy nadzieję, że nasze 6 inspiracji natchnęło cię na wybór niebanalnego i nietuzinkowego podarunku dla dziecka w formie przeżycia. Niech te święta będą wyjątkowe pod każdym względem!

Więcej inspiracji na prezenty świateczne dla dzieci znajdziesz na Prezentmarzen.com

Materiał promocyjny

556 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent