Miasto Dzieci

Miasto Dzieci

MiastoDzieci.pl pisze dla Was już kilkanaście lat! Informujemy o wydarzeniach dla dzieci, współpracujemy z ekspertami, publikujemy gotowe do pobrania kolorowanki i inspiracje na kreatywną zabawę z dzieckiem. Organizujemy konkursy dla dzieci i rodziców, sprawdzamy miejsca przyjazne rodzinom. To wszystko w Mieście Dzieci. Sprawdź!

Zabawy świąteczne dla dzieci, Wielkanoc

Uszy zająca do druku, wielkanocne materiały dla przedszkolaków do pobrania, kolorowanki, karty pracy

Uszy zająca do druku

Wydrukuj, wytnij i przyklej na papierową opaskę, a potem witaj wielkanocnych gości jako świąteczny zajączek! Uszy zająca do druku przydadzą się też podczas wielkanocnego przedstawienia lub balu karnawałowego w przedszkolu. Zapraszamy wszystkie dzieci po materiały do drukowania! TUTAJ pobierzesz uszy zająca do druku (klik).

Zabawy świąteczne dla dzieci, Wielkanoc

Uszy królika do druku na przedstawienie wielkanocne w przedszkolu albo bal karnawałowy

Uszy królika do druku

Różowe uszy królika do druku przydadzą się na wielkanocne przedstawienie lub bal karnawałowy w przedszkolu. Takie uszy po wycięciu łatwo zamocujecie na głowie, przyklejając je na papierową opaskę. Zapraszamy też po inne maski i uszy zwierzaków do pobrania! TUTAJ pobierzesz uszy królika do druku (klik).

Zabawy na specjalne okazje

Uszy wiewiórki do druku, maski na bal karnawałowy dla dzieci w przedszkolu

Uszy wiewiórki do druku

Jeśli lubicie rude wiewiórki, możecie przebrać się za jedną z nich na przedszkolny bal karnawałowy, albo jesienne przedstawienie w przedszkolu. Przydadzą się do tego gotowe do wydruku uszy wiewiórki, które po wycięciu przykleicie na papierową opaskę i zamocujecie na głowie. Zapraszamy też po inne maski i uszy zwierzaków do pobrania! TUTAJ pobierzesz uszy wiewiórki do […]

Zabawy na specjalne okazje

Uszy lisa do wydruku, materiały do pobrania do przedszkola

Uszy lisa do wydruku

Rude uszy liska chytruska gotowe do pobrania i wydruku. Potem wystarczy przykleić je do papierowej opaski. Użyjcie też kredek do twarzy i dziecko – lisek będzie gotowe na karnawałowy bal w przedszkolu, albo przedstawienie o zwierzakach. Mamy też uszy kotka, misia, wiewióreczki i królika do druku. TUTAJ pobierzesz uszy lisa do druku (klik).

Zabawy na specjalne okazje

Uszy kota do wydruku. Materiały do pobrania dla dzieci do przedszkola

Uszy kota do druku

Dla wszystkich wielbicieli kotów mamy coś specjalnego – kocie uszy do druku! Mając takie uszki, wystarczy domalować kocie wąsy i już przebranie na bal lub przedstawienie w przedszkolu będzie gotowe. Uszy łatwo zamontujecie na papierowym pasku. W Mieście Dzieci czekają też uszy innych zwierzaków i mnóstwo masek do pobrania (tutaj znajdziecie maskę kota), zapraszamy! TUTAJ […]

Poznań i okolice

Lodowiska w Poznaniu i okolicy

Lodowiska w Poznaniu

Jazda na łyżwach to przyjemność kojarząca się ze srogim mrozem. Zimowe krajobrazy i temperatury dopisują, tym bardziej zachęcamy do wybrania się na lodowisko. Poznań nie jest zimową stolicą Polski, ale… kilka ślizgawek, poza tymi niechcianymi na chodnikach, z pewnością uda nam się znaleźć. Czy znacie wszystkie lodowiska w Poznaniu i okolicach? Sprawdźmy! LODOWISKO MALTA Lodowisko […]

Jak narysować kota

Jak narysować śpiącego kota szablon do druku dla dzieci

Jak narysować śpiącego kota

Kotek poszedł spać, więc można teraz po cichu narysować jego portret. Z gotowymi do druku szablonami rysowania to nie będzie trudne. Rysowanie to wspaniała i pożyteczna zabawa dla dzieci. Nasze instrukcje pomogą dziecku stworzyć wyjątkowe obrazki. Mamy także tysiące darmowych kolorowanek do druku, zapraszamy!

Jak narysować kota

Jak narysować kota siedzącego szablony rysowania dla dzieci

Jak narysować siedzącego kota

Jak narysować kota? To nie jest trudne! Zacznij od głowy, potem będą uszy i pyszczek. Reszta pójdzie już szybko, szczególnie, że do pomocy masz nasze szablony rysowania do druku. Pobierz instrukcje rysowania, a potem pokoloruj swój obrazek.

Jak narysować psa

jak narysować siedzącego psa, szablony rysowania dla dzieci do wydruku

Jak narysować siedzącego psa

Rysowanie siedzącego, uśmiechniętego psa zaczynamy od pyszczka, potem uszy, oko, tułów i łapki. Szczegółową instrukcję rysowania psa znajdziecie na – gotowym do druku – szablonie. A gdy ten pies będzie już narysowany i pokolorowany, zapraszamy do pobierania innych szablonów z pieskami. Chyba, że wolicie rysować koty. Te także znajdziecie w Mieście Dzieci.

Recenzje

Książka dla babci i dziadka, jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek czyli książkowy upominek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Babcia i Dziadek to osoby bardzo bliskie dzieciom i skarb, którego nie da się nikim zastąpić. To dar dwustronny – dziadkowie chcą uczestniczyć w życiu swoich wnuków, chcą być potrzebni, a dobry kontakt dzieci z dziadkami umacnia tę więź. Najczęściej dzieci uwielbiają spędzać czas z babcią czy dziadkiem. I to nie tylko dlatego, że ich […]

Rysowanie po śladzie jesień

Narysuj po śladzie jesienną wiewiórkę. Rysowanie po linii dla dzieci do druku

Rysowanie po linii – wiewiórka

Jesienna wiewiórka jest mało wyraźna, trzeba jej pomóc zyskać kształty i kolory. Dzieci zrobią to łatwo drukując obrazek i rysując po śladzie a potem kolorując naszą przyjaciółkę. Czy wiewiórka zawsze musi być ruda? W tym przypadku decyzja należy do Was!

Rysowanie po śladzie jesień

Rysowanie po linii jesień liście do druku malowanki

Rysowanie po śladzie jesienne drzewo

Wydrukuj obrazek z jesiennym kasztanowcem i dorysuj po linii brakujące kształty. W ten sposób stworzysz piękny rysunek – kolorowankę, której trzeba będzie dodać jesiennych kolorów. Edukacyjne karty pracy dla dzieci do pobrania i wydrukowania na wszystkie pory roku czekają w Mieście Dzieci!