Miasto Dzieci

Miasto Dzieci

MiastoDzieci.pl pisze dla Was już kilkanaście lat! Informujemy o wydarzeniach dla dzieci, współpracujemy z ekspertami, publikujemy gotowe do pobrania kolorowanki i inspiracje na kreatywną zabawę z dzieckiem. Organizujemy konkursy dla dzieci i rodziców, sprawdzamy miejsca przyjazne rodzinom. To wszystko w Mieście Dzieci. Sprawdź!

Ptaki

kolorowanka do druku papuga

Papuga Ara

Pokoloruj papugę Arę. Te ptaki mają przepiękne kolory – jak ją pomalujesz? Na stronie MiastoDzieci.pl znajdziesz także inne kolorowanki do pobrania i wydrukowania ze zwierzętami egzotycznymi i całym mnóstwem ptaków! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Rekiny i morskie głębiny

delfinek - kolorowanka

Delfinek

Spójrz, jaki uroczy uśmiechnięty delfinek! Czy wiesz, że delfiny to bardzo mądre i przyjazne ludziom stworzenia? Na stronie MiastoDzieci.pl znajdziesz także inne malowanki z morskimi zwierzętami. Wystarczy pobrać, wydrukować i kolorować do woli! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

goryl kolorowanka do druku

Goryl

Dzieci uwielbiają kolorowanki ze zwierzętami. Wydrukujcie obrazek z dostojnym gorylem. Goryl to wielka, silna małpa, która mieszka w dżungli. Goryle są inteligentne i mają piękne czarne futerko. W Mieście Dzieci znajdziecie mnóstwo kolorowanek ze zwierzętami egzotycznymi. Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zabawy na specjalne okazje

Prezent dla babci i dziadka ramka kreatywna

Kreatywna ramka ze zdjęciem – prezent dla babci i dziadka

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że dziadkowie uwielbiają oglądać zdjęcia swoich wnuków. Ozdabiają nimi domowe szafki i ściany. Dlatego zdjęcie w ramce to zawsze trafiony upominek na Dzień Babci i Dziadka. Możemy jednak sprawić, by takie zdjęcie stało się naprawdę wyjątkowe. Wystarczy trochę ozdób i dziecięcej wyobraźni, by zwykła fotografia stała się prawdziwą perełką. Dziadkowie […]

Zabawy plastyczne

Szybowiec z papieru zabaw plastyczna dla dzieci

Szybowiec ze słomki i papieru

Prosta zabawa plastyczna, która sprawi dzieciom wiele radości. Bardzo szybko stworzycie całą eskadę takich szybowców, by brały udział w wyścigach, zawodach i innych zabawach uruchamiających dziecięcą wyobraźnię. Materiały potrzebne do stworzenia jednego szybowca: – słomka do napojów – kartka papieru – taśma klejąca lub dwustronnie klejąca – kredki lub flamastry Z kartki papieru należy wyciąć […]

W domu i w mieście

sztućce kolorowanka do druku nóż i widelec

Sztućce

To sztućce, jakich używa się w domu. Wydrukuj i pokoloruj obrazek z widelcem i nożem. Spróbuj go podpisać po śladzie. Kolorowanki z przedmiotami domowego użytku czekają w Mieście Dzieci! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Psi Patrol

Chase kolorowanka Psi Patrol

Chase z Psiego Patrolu

Chase to kapitan psiego patrolu. Ryder i mieszkańcy miasteczka zawsze mogą na niego liczyć. Wydrukuj i pokoloruj obrazek z przyjacielskim pieskiem. Dzieci uwielbiają kolorowanki z bohaterami serialu Psi Patrol. Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

mała żyrafa kolorowanka online do druku

Mała żyrafa

Mała żyrafa na sawannie – darmowa kolorowanka dla dzieci. Wydrukuj i pokoloruj obrazek z uroczą młodą żyrafą. Ta wesoła malowanka sprawi, że i Ty się uśmiechniesz! Zapraszamy do działu kolorowanek Miasta Dzieci, na pewno znajdziecie tam innych mieszkańców afrykańskiej sawanny! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

renifer kolorowanka online do druku

Uśmiechnięty renifer

Renifer na leśnej polanie to darmowa kolorowanka do wydrukowania. Pokoloruj obrazek z sympatycznym reniferem. Ten wesoły obrazek sprawi, że i Ty się uśmiechniesz! Zapraszamy wszystkie dzieci do działu malowanek online, w którym czekają setki obrazków ze zwierzętami z różnych stron świata. Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

mały słonik do kolorowania malowanka online

Mały słonik

Mały słonik to darmowa kolorowanka do wydrukowania. Wydrukuj i pokoloruj obrazek ze ślicznym słonikiem. Ten wesoły obrazek sprawi, że i Ty się uśmiechniesz! A w Mieście Dzieci czekają tysiące takich ładnych kolorowanek, sprawdźcie! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

tygrys kolorowanka online do druku

Tygrys

Siedzi tu wielki, futrzasty tygrys! Darmowa kolorowanka do wydrukowania. Wydrukuj i pokoloruj obrazek z pięknym groźnym tygrysem. Tygrys to niebezpieczne zwierzę, ale ten na obrazku wygląda sympatycznie, prawda? Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

mały pingwinek - kolorowanka

Pingwinek

To darmowa kolorowanka z pingwinkiem do wydrukowania. Malutki pingwinek mieszka w okolicach bieguna południowego. Wydrukuj i pokoloruj obrazek z mroźnym krajobrazem i sympatycznym zwierzaczkiem. Ta malowanka sprawi, że się uśmiechniecie! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Pieski

szczeniaczek piesek kolorowanka do druku

Kudłaty piesek szczeniaczek

Kudłaty szczeniaczek jest śliczny i wesoły, bez trudu zdobędzie serca dzieci i dorosłych. Wystarczy pobrać i wydrukować obrazek, a potem go pomalować, by ten piesek zamieszkał w Waszym domu. Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Zwierzęta świata

rybka kolorowanka online dla dzieci do druku

Rybka w tropikach

Egzotyczna rybka pływa w tropikalnym morzu. A może to ciepły ocean? Zobacz też inne darmowe kolorowanki z egzotycznymi zwierzętami w Mieście Dzieci. Wystarczy wydrukować i kolorowa zabawa gotowa! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Świnka Peppa

Peppa na smoku

Świnka Peppa na smoku

Świnka Peppa i owca Suzy lecą na smoku! Ale przygoda! Chyba czegoś tu brakuje… Wydrukuj, dokończ i pokoloruj obrazek z Peppą i jej przyjaciółką Suzy. Życzymy wszystkim dzieciom kolorowej zabawy! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.

Świnka Peppa

Tata Świnka i Mama Świnka rodzice Peppy kolorowana online

Rodzice Świnki Peppy

Mama Świnka i Tata świnka to rodzice Świnki Peppy.  Dzieci kochają rodzinę świnek.  Wydrukuj i pokoloruj obrazek z rodzicami świnki Peppy! Kolorowanki online z Peppą i innymi bohaterami ulubionych bajek wszystkich dzieci czekają w Mieście Dzieci! Więcej fantastycznych kolorowanek znajdziesz w książeczkach dostępnych w sklepie ksiazeczkibajeczki.pl.