Super rodzinna zabawa podróżnicza

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław, ul. Wystawowa 1
📅 niedziela 19.02.2017
Globtroterek wydarzenie Poznań

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców na jedyną w swoim rodzaju rodzinną prezentację podróżniczą, które poprowadzi 7 letni Globtroterek!

Nasze rodzinne podróże pełne są zabaw, zagadek i ciekawostek. Każde miejsce w Europie zwiedzamy grając w grę miejską. Dla nas miasto zmienia się w wielką planszę, budynki, a ulice i parki mają dla nas zadania do wykonania i zagadki do rozwiązania.

Dlatego podczas spotkania porwiemy Was na nasz świat gier miejskich i rodzinnych zabaw!
Globtroterek (lat 7) opowie dzieciom o grach i zwiedzaniu europejskich miast, a my podpowiemy rodzicom jak w prosty sposób zamienić zwykły spacer w super rodzinną przygodę 🙂

Do tego wspólnie zagramy w mini-grę targową. Będzie dużo śmiechu, rysowania, przytulania, zagadek, zadań i nagrody-niespodzianki 🙂

Międzynarodowe targi Turystyczne Wrocław, ul. Wystawowa 1