Smerfy live on stage już w styczniu we Wrocławiu – mamy zaproszenia!

Hala Stulecia we Wrocławiu
📅 środa 21.12.2016 do czwartek 22.12.2016
smerfy live on stage

To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6 polskich miastach. Ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

Smery life w Polsce 24.01.2017 – godz. 18.00 25.01.2017 – godz. 14.00 i 18.00 HALA STULECIA – WROCŁAW

Bilety do nabycia na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK. Więcej:  https://miastodzieci.pl/wydarzenia/smerfy-live-on-stage-we-wroclawiu/

A my mamy dla naszych czytelników 4 dwuosobowe zaproszenia na przedstawienie 24 stycznia. Wystarczy w czwartek 22 grudnia przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisując SMERFY WROCŁAW, w treści swoje imię i nazwisko oraz adres – zaproszenia zostaną wysłane pocztą. Czekam na wasze zgłoszenia!!