Katalog Miasta Dzieci • Miejsca rozrywki dla rodziny

Małe ZOO w Turce k/Lublina

Małe ZOO pracuje od 2008 roku. W chwili obecnej w ZOO znajduje się około 300 zwierząt, 46 gatunków – od kury do wielbłąda.

Czynne w soboty, niedziele i święta w godz.10.00 – 19.00.

W ZOO można nawiązać bezpośredni kontakt ze zwierzętami, można je karmić, głaskać. W Małym ZOO dzieci mogą korzystać  z placu zabaw, trampoliny, parku linowego, gokartów, ścieżki przyrodniczej, grilla, ogniska. Można też udać się na przejażdżki kucem.

ZOO mieści się w 240-letnim parku, wśród drzew, znajduje się tu ponad 150-letni odrestaurowany dwór. Można urządzić spotkanie integracyjne, imprezę urodzinową lub imieninową dla dziecka.

Szczegóły na stronie internetowej www.malezoo.net

Turka 15
20-258 Lublin

601-283-352
wwlodarczykow@wp.pl

Małe ZOO w Turce k/Lublina

sob-nie
17.12-18.12.2016
Osiołek Małe ZOO w Turce pod Lublinem
Plenerowe

Miłe popołudnie w Małym ZOO dla dzieci w Turce pod Lublinem – mamy zaproszenia!

Szukacie miejsca na rodzinne spędzenie weekendowego popołudnia? Pomyślcie o 240-letnim parku w przepięknej okolicy doliny rzeki Bystrzycy. A w otoczeniu zieleni kuce, osiołki, muflony, owce, dziki, króliczki, strusie i mnóstwo innych zwierząt, z których wiele można głaskać czy przytulić! Ponadto odpoczynek na trawie, zabawy na placu zabaw, skoki na trampolinie… To wszystko w Małym ZOO […]