Miłe popołudnie w Małym ZOO dla dzieci w Turce pod Lublinem – mamy zaproszenia!

Turka 15, 20-258 Lublin mapa

sobota 17.12.2016 do niedziela 18.12.2016

Osiołek Małe ZOO w Turce pod Lublinem

Szukacie miejsca na rodzinne spędzenie weekendowego popołudnia? Pomyślcie o 240-letnim parku w przepięknej okolicy doliny rzeki Bystrzycy. A w otoczeniu zieleni kuce, osiołki, muflony, owce, dziki, króliczki, strusie i mnóstwo innych zwierząt, z których wiele można głaskać czy przytulić!

Ponadto odpoczynek na trawie, zabawy na placu zabaw, skoki na trampolinie… To wszystko w Małym ZOO dla dzieci w Turce pod Lublinem.

Pani Joanna, która wybrała się tam z córką i naszym zaproszeniem, pisze tak:

„Zoo w Turce jest bardzo fajne, zwierzęta bardzo przyjazne, oswojone, nawet dały się pogłaskać. Córka Klaudia była zachwycona! Park linowy też zaliczony, a na koniec naszego pobytu worek orzechów laskowych zakupiony?. Na pewno jeszcze się tam wybierzemy!”

Małe ZOO czytelniczka

****

UWAGA!

Co tydzień mamy dla naszych czytelników trzyosobowe rodzinne zaproszenie do tego wyjątkowego miejsca na najbliższą niedzielę. Wystarczy przysłać zgłoszenie na basia@miastodzieci.pl, w temacie wpisać MAŁE ZOO, w treści podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Na zgłoszenia każdorazowo czekam od poniedziałku do piątku do godziny 15.00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Konik w Małym ZOO

Małe ZOO w Turce k/Lublina

Małe ZOO pracuje od 2008 roku. W chwili obecnej w ZOO znajduje się około 300 zwierząt, 46 gatunków - od kury do wielbłąda.

Czynne w soboty, niedziele i święta w godz.10.00 - …

Więcej

Adres:

Turka 15
20-258 Lublin


Kontakt:

601-283-352
wwlodarczykow@wp.pl
http://www.malezoo.net

ZOBACZ TAKŻE:wyjazdyzoozwierzęta