UD

Dyniowe świeczniki

dyniowe-swieczniki

Dyniowe świeczniki to doskonały pomysł na przyjęcie z okazji Halloween, ale nie tylko. Wprowadzą do domu przytulny, jesienny nastrój.

Do zrobienia świeczników potrzebujemy kilku ozdobnych dyń (najlepiej żeby były o lekko spłaszczonym kształcie), noża z ostrym czubkiem, łyżeczki do drążenia oraz wkładów. No i trochę siły!

Wkład przykładamy do dyni i za pomocą noża obrysowujemy kształt. Dynie ozdobne mają twardą skórę, więc zrobienie nacięcia wymaga trochę pracy. Następnie pogłębiamy nacięcia i lekko podważamy powstałe koło. Łyżeczką wyciągamy miąższ i nasiona.

dyniowe-swieczniki1

dyniowe-swieczniki2W razie konieczności poszerzamy otwór tak żeby zmieścił się wkład. Na tym kończy się nasza praca. Teraz wystarczy zapalić świeczki i delektować się jesiennym nastrojem.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Pomysł zabawy udostępniamy dzięki uprzejmości Pani Marty Mossakowskiej, współautorki strony: miligoscie.pl

miligoscie.pl baner

569 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent