Weleda

Zimowa Arena

📅 poniedziałek 14.02.2022 do poniedziałek 28.02.2022
Zimowa Arena

Zapraszamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu przy TAURON Arenie Kraków! Czeka na Was lodowisko, tor curlingowy i mnóstwo pysznego jedzenia w Arenie Garden.

Lodowisko przy TAURON Arenie Kraków będzie czynne jeszcze do końca lutego. Od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-21:00 a od piątku do niedzieli w godz. 9:00-22:00. Codziennie o godz. 12:00, 15:00 i 18:00 – półgodzinna przerwa techniczna.

Dzięki współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Krakowa dzieci i młodzież szkolna z Krakowa  w dni powszednie (poniedziałek – piątek), mogą skorzystać z lodowiska bezpłatnie: w godz. 9:00-13:30. Dodatkowe informacje o lodowisku oraz regulamin akcji „Bezpłatny wstęp na lodowisko dla dzieci i młodzieży szkolnej z Krakowa” są dostępne na stronie:

Pyszności w Arenie Garden

Strefa gastronomiczna Areny Garden i Arena Coffee w Małej Hali będą czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-18:00, w piątek w godz. 12:00-20:00, w sobotę w godz. 10:00-21:00 i w niedzielę w godz. 10:00-20:00. W ofercie są m.in. frytki, pizza, dania z grilla, burgery, kebaby, dania meksykańskie i węgierskie oraz słodycze: gofry, donuty serwowane w Słodziaku i pyszne desery oraz ciepłe napoje w Arena Coffee.

Tor curlingowy

Krakowski Klub Curlingowy zaprasza na tor curlingowy w TAURON Arenie Kraków. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.curlingwkrakowie.pl

***

Do Zimowej Areny zapraszają: Arena Kraków S.A., Meta Sp. z o.o., Urząd Miasta Krakowa – Wydział Sportu oraz Krakowski Klub Curlingowy.