Jadzia Pętelka

Zima w Mieście 2013

📅 poniedziałek 14.01.2013 do piątek 25.01.2013
Zima w Mieście 2013

Pozostała część dnia realizowana jest metodą kreatywnej nudy. Celowo pomiędzy warsztatami kreatywnymi i ruchowymi nie planujemy gotowych aktywności, bo wiemy, że najlepsze zabawy dzieci wymyślają same! Pamiętacie kredę, trzepak czy kapsle – niby nic, a ile się działo.

Zapraszamy dzieci do udziału w 5-dniowych półkoloniach. W programie m. in. kreatywni opiekunowie, różnorodne warsztaty tematyczne, dużo ruchu, specjalne menu szefa kuchni Concordia Taste i wycieczka do palmiarni. I tak aż przez 9 godzin każdego dnia!

Terminy: 1 turnus: 14-18 stycznia, 2 turnus: 21-25 stycznia
Godziny: codziennie od 08.00 do 17.00
Wiek dzieci: 7-11 lat

ZRÓB Z NAMI COŚ FAJNEGO
Codziennie aż 9 godzin wspaniałych, kreatywnych zajęć
Codziennie inne, ciekawe warsztaty tematyczne
Codziennie pomysłowe zajęcie sportowe
Codziennie 3zdrowe posiłki przygotowane przez szefa kuchni Concordia Taste
Ubezpieczenie NW

Co się będzie działo?
1. Codziennie inne warsztaty kreatywne w pracowni Sztukolada:
warsztaty konstruktorskie:  "Mali architekci, mali wynalazcy"
warsztaty ceramiczne: "Sztuka pięciu żywiołów we własnych rękach"
warsztaty kulinarne: "Muffinkowo-czekoladowe szaleństwo"
warsztaty teatralne: "Teatr? Od ręki!"
2. Zadbamy także o zdrową porcję ruchu – codzienną dawkę sportu zapewni nam certyfikowany instruktor Magiel  Fitness Klub.
3. W przerwach będziemy twórczo się bawić, grać, wymyślać, wyobrażać i tworzyć. A czasem twórczo się nudzić. Zejdziemy także do podziemi Concordii, czyli do drukarni i poznamy proces druku na różnych materiałach.
4. Szef Kuchni Concordia Taste serwował będzie 3 przepyszne posiłki dziennie. Każdego dnia dzieci będą miały zapewnione pełnowartościowe i zdrowe śniadania, obiady, podwieczorki i napoje.
5. Na zakończenie tygodnia wybierzemy się do Palmiarni Poznańskiej, by wprowadzić trochę tropikalnej atmosfery do naszych zimowych dni.

Koszt: 470 zł za turnus (cena obejmuje również wyżywienie i ubezpieczenie NW)
Przy zapisie dwójki dzieci: 900 zł za turnus

Więcej informacji oraz zapisy:
kids@concordiadesign.pl

Wielką zaletą Concordia Design jest doskonałe położenie w centrum miasta, w bliskim położeniu poznańskiego zoo i Palmiarni, posiada dogodny dojazd z każdego miejsc w mieście. Półkolonie organizowane przez Concordia Design zostały zgłoszone do Ministerstwa Oświaty i Kuratorium, które wyraziło zgodę na ich przeprowadzenie.
Półkolonie zostały zatwierdzone przez Kuratorium Oświaty – nr zgłoszenia: [WIE/48/20121204]

——————
O Concordia Design – centrum innowacji, designu i kreatywności:
Jesteśmy platformą współpracy różnych środowisk twórczych – projektantów, biznesu oraz ekspertów z obszaru design & business innovation z Polski i Europy. Specjalizujemy się m.in. w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: innowacja & kreatywność, design management, nowoczesne metody marketingowe, rozwój osobisty, HR. Jesteśmy w ścisłej czołówce instytucji wdrażających nowoczesne metodologie warsztatów w Polsce. Prowadzą je dla nas wybitni praktycy z wykorzystaniem metod interaktywnych. Prowadzimy także działalność konsultingową obejmującą innowacyjne usługi dla biznesu: badania, tworzenie strategii, projektowanie, których celem jest opracowanie i wdrożenie innowacji.
Jesteśmy inkubatorem młodych firm z różnych obszarów projektowania (np.: grafiki, komunikacji, badań, innowacyjnych produktów dla firm, doradztwa w obszarze strategii). CoOffice kumuluje w jednym miejscu potencjał sektorów kreatywnych Wielkopolski.
Jesteśmy nowoczesnym centrum wystawienniczo-konferencyjnym. Concordia Design posiada unikalne wnętrza i infrastrukturę do organizacji konferencji i szkoleń, premier produktów, eventów, wystaw. Tutaj funkcjonuje restauracja Concordia Taste.
Realizujemy innowacyjny program edukacyjny dla dzieci – Concordia Kids. To cykl warsztatów, zajęć stymulujący kreatywność, rozwijający umiejętności manualne, łączący w nowy sposób naukę z zabawą. Organizujemy warsztaty dla dzieci, rodziców oraz warsztaty rodzinne. Współpracujemy z pedagogami, psychologami, artystami i doświadczonymi animatorami, którzy kochają pracę z dziećmi. Teraz nasze warsztaty organizujemy także w innych miastach Polski.
Realizujemy projekty międzynarodowe w obszarze designu i innowacji np.: "Design Innovation & Exchange Programme | Berlin Wielkopolska 2011-2012"- dwuletni projekt mający na celu budowanie relacji pomiędzy projektantami z Berlina i biznesem Wielkopolski. Wspomaga rozwój współpracy pomiędzy projektantami i przemysłem.
Na terenie Concordia Design działa Restauracja Concordia Taste z autorskim menu mistrza kuchni Tomasza Purola. Nowością są tematyczne kolacje degustacyjne, niedzielne spotkania rodzinne oraz koncept Designu na Wynos, gdzie można zakupić dobrze zaprojektowane przedmioty do kuchni, które wcześniej spodobały nam się podczas lunchu.

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

kids@concordiadesign.pl