zaproszenie na seans filmowy

📅 piątek 11.03.2011 do niedziela 13.03.2011
zaproszenie na seans filmowy

„Matki w mackach Marsa” (Mars Needs Moms) to najnowszy film animowany w reżyserii Simona Wellsa. Pieczę produkcyjną nad filmem sprawował zaś Robert Zemeckis, znany z fantastycznych przygód Marty’ego w trzech częściach „Powrotu do przyszłości”. I tym razem nie obejdzie się bez dużej dawki przygód, akcji i humoru! A tym bardziej odczują to widzowie cyfrowych Orange IMAX, zasiadający przed gigantycznymi ekranami i zanurzający się w krystalicznie czystym dźwięku. Potęga najlepszej jakości trójwymiaru przeniesie widzów Orange IMAX wprost do statku kosmicznego i wyśle na misję ratunkową na Marsa!

Mama często bywa niedoceniana. A do tego ciągle potrafi zmuszać nas do rzeczy, na które nie mamy ochoty – posprzątania pokoju, zjedzenia śmierdzących brokułów, wynoszenia śmieci. A gdy napotka opór nakłada lekkie, acz nieprzyjemne kary – zero telewizji, szlaban na wychodzenie ze znajomymi, żadnego komputera! Ileż dzieciaków marzy, by te wszystkie tyrady się skończyły i by wreszcie można było robić co się żywnie podoba. „Matki w mackach Marsa” to pełna akcji opowieść o dziewięcioletnim Milo, który zaczyna doceniać swoją mamę dopiero wobec groźby zabrania jej przez przybyszów z Marsa. Chcą oni wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Teraz Milo wraz z ekscentrycznym Ziemianinem i zaledwie jedną marsjańską rebeliantką będą walczyli, by znów sprowadzić mamy na Ziemię. Wszak nie ma jak u mamy, nawet jeśli trochę na nas narzeka!

„Matki w mackach Marsa”! Trójwymiarowa misja ratunkowa w Orange IMAX już w piątek 11 marca, a do tego czasu – niech każdy pilnuje swojej mamy!

Mamy dla Was podwójne zaproszenia do kina Orange IMAX na film „Matki w mackach Marsa". Zaproszenia będzie można realizować od 14.03 do 17.03 (pon.-czw.) oraz od 21.03 do 24.03 (również pon.-czw.) o dowolnej godzinie w kinie Cinema City Sadyba, ul. Powsińska 31/1 w Warszawie

Zaproszenia rozlosujemy wśród osób, które napisza do nas we czwartek 10 marca 2011r. Wiadomość należy kierować na adres zaproszenia@miastodzieci.pl , w tytule maila KONIECZNIE prosimy wpisać: "Matki w mackach Marsa",

w treści: imię, nazwisko, nr tel., oraz datę seansu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

UWAGA! Brak kontaktu ze strony Miasta Dzieci oznacza brak wygranej!

Informacje o kinach Orange IMAX®
W Polsce funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Wszystkie kina Orange IMAX poddane zostały procesowi cyfryzacji – specjalnej, opatentowanej przez IMAX® Corporation technologii projekcji cyfrowej z dwóch projektorów równocześnie, dostosowanej do wymogów gigantycznego ekranu IMAX®. Na całym świecie kina IMAX® przyciągają miliony widzów – od premiery w 1970 roku odwiedziło je ponad 700 milionów ludzi. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe. IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.
W repertuarze Orange IMAX® znajdują się krótkometrażowe filmy przyrodnicze, popularnonaukowe oraz dzięki procesowi cyfryzacji jak również technologii IMAX® DMR – coraz więcej popularnych Hollywoodzkich produkcji. Bogata oferta kin Orange IMAX pozwala na przeżycie najintensywniejszych doznań zarówno zwolennikom filmów przyrodniczych jak i fanów Harry′ego Pottera czy filmu TRON: Dziedzictwo. Filmy popularnonaukowe, prezentowane w kinach Orange IMAX stanowią doskonałe narzędzie w edukacji dzieci i młodzieży. Program edukacyjny prowadzony przez Orange IMAX został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Środowiska. Kina Orange IMAX są częścią kin Cinema City.