Akademia tańca

📅 sobota 18.01.2014
Zajęcia w Klubie Małego Inżyniera

Zajęcia weekendowe i pozalekcyjne w Klubie Małego Inżyniera

Pozwól swojemu dziecku udać się z Małym Inżynierem do świata, w którym przeżyje niesamowitą przygodę. Odkrywanie tajemnic przyrody i robotyki sprawi, że nauka stanie się przyjemnością. Zajęcia edukacyjne stanowią iście bajkową podróż do krainy, w której odpowiedzi na pytania z poszczególnych dziedzin nauki są na wyciągnięcie ręki.
Zajęcia weekendowe i pozalekcyjne w „Klubie Małego Inżyniera" to świetna forma utrwalenia wiedzy połączona z odkrywaniem oraz rozwojem zainteresowań.
Warsztaty weekendowe to cykl czterech cotygodniowych spotkań trwających cztery godziny, natomiast zajęcia pozalekcyjne odbywać się będą raz w tygodniu przez 12 tygodni w semestrze, po dwie godziny.

• Robotyka z Lego Mindstorms NXT (7-15 lat) – warsztaty dla dzieci wkraczających w niezwykły świat robotów. Zajęcia te pozwalają na rozwinięcie kreatywności oraz zdolności manualnych podczas projektowania i „ożywiania", m.in. robota sumo czy wyścigówki.

• Eksperymenty (7-12 lat) – połączenie wiedzy z przedmiotów ścisłych i techniki sprzyja lepszemu zrozumieniu procesów zachodzących w przyrodzie. Mali adepci nauk ścisłych zbadają tajemnice światła i akustyki, a także dowiedzą się, w jaki sposób zobaczyć… dźwięk. Kursanci także projektują i wykonują urządzenia, robią kolorowe drinki oraz badają zachowanie gazów, aby przekonać się, w jaki sposób działają prawa chemii i fizyki.

Zapewniamy:
• profesjonalny program zajęć;
• pracę w dwuosobowych grupach;
• grupy do 16 osób;
• opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
• materiały dydaktyczne;
• soki, owoce, przekąski;
• dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu;
• płytę ze zdjęciami z całego szkolenia.

Ceny i zapisy dostępne są na stronie:
www.malyinzynier.pl/terminy

Terminy zajęć weekendowych w Łodzi
Mały Inżynier, Centrum, ul. Kościuszki 93, siedziba British Centre

Eksperymenty Poziom II 8-12 lat | 11.01, 18.01. 2014r.(14:30 – 18:30)

Terminy zajęć pozalekcyjnych
Mały Inżynier, Centrum, ul. Kościuszki 93, siedziba British Centre

Eksperymenty Poziom II 8-12 lat | czwartki (17:00 – 19:00)
Robotyka Lego Mindstorms NXT 7-15lat | wtorki (17:00 – 19:00)

Mały Inżynier, Widzew, Baby Club Cafe, ul. Tansmana 5

Eksperymenty Poziom 0 + robotyka 5-7lat | sobota (12:00 – 13:30)

Terminy zajęć pozalekcyjnych w Pabianicach