Królik i Misia

Janusza Korczaka 5, Niepołomice
📅 wtorek 08.11.2016
basen Niepołomice
W każdy wtorek w godz. 18:00-20:00 Dzieciaki w formie zapraszają na wspólne pływanie na krytej pływalni w  Niepołomicach:

18:00-18:45 – dzieci początkujące, pływające w „rękawkach”

19:00-19:45 – dzieci pływające z makaronami

W trakcie trwania kursu (semestru) nauki oraz doskonalenia pływania każdy z Rodziców otrzyma ocenę umiejętności dziecka – autorski, przygotowany przez instruktorów Dzieciaków w formie arkusz oceny umiejętności. Wyszczególniliśmy cztery poziomy zaawansowania, a każdemu z nich odpowiadają konkretne umiejętności i elementy, które rozwijane są w trakcie nauki. Arkusz jest cenną informacją dla Rodzica, który jest świadomy jakie postępy czyni dziecko w wodzie.

SEMESTRY ZAJĘĆ PŁYWANIA:

* JESIENNY – październik – grudzień – zajęcia rozpoczynają się 4.10 i w obecnym semestrze będą trwać do 20.12 (11 zajęć w semestrze).

Ilość zajęć w semestrze uzależniona jest od świąt i dni wolnych od pracy.

Dni wolne od zajęć: 1.11 (Wszystkich Świętych).

Do ceny karnetu należy doliczyć każdorazowy bilet wejścia dziecka na basen – 6 zł*

*cennik: http://www.plywalnia.niepolomice.eu/pl/cennik/

Głównym założeniem zajęć jest adaptacja dziecka do środowiska wodnego i nauka podstawowych technik poprawnego pływania. Systematyczne zajęcia na basenie wpływają pozytywnie na rozwój dziecka i utrzymanie prawidłowej postawy. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy poprzez różnego rodzaju ćwiczenia w formie gier i zabaw pokazują, że wysiłek sportowy w wodzie może być bardzo przyjemny. Zajęcia odbywają się grupach dostosowanych pod kątem zaawansowania, a ilość dzieci przypadającą na jednego trenera to maksymalnie 4 osoby.

MINIMALNY WIEK
3 lata

KOSZT & ZNIŻKI
Zniżka dla rodzeństwa: 50 zł od karnetu.
Karnety są imienne, wydawane na określony czas. Istnieje możliwość dwukrotnego odrabiania zajęć w przypadku nieobecności.

CZAS TRWANIA

ZAPISY
Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286
Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.