Zajęcia edukacyjne dla dzieci

📅 czwartek 10.03.2011 do środa 06.04.2011
Zajęcia edukacyjne dla dzieci

Kurs semestralny to okazja do rozwinięcia i wzbogacenia wiedzy zdobytej podczas poprzednich zajęć z robotyki. W RoboCAMP zależy nam na rozwoju Twojego dziecka. Dlatego zachęcamy do kontynuacji – podczas wiosennych warsztatów młody adept robotyki będzie mógł zbudować jeszcze fajniejsze roboty!

Zajęcia RoboCAMP to dla Twojego dziecka nowość? Programowanie brzmi dla niego groźnie? Zmienimy to z pewnością! Naszą ofertę zajęć semestralnych kierujemy również do początkujących. Gwarantujemy świetną zabawę oraz zdobycie cennej wiedzy, która może wpłynąć na dalszą edukację Twojego dziecka.

Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs lub poznać opinie rodziców uczestników, wejdź na www.robocamp.pl
RoboCAMP
infolinia : 587 396 161