Królik i Misia

Zajęcia dla dzieci w Krakowie

📅 wtorek 28.02.2012 do wtorek 20.03.2012
Zajęcia dla dzieci w Krakowie

Są to zajęcia adaptacyjne dla maluchów. Celem ich jest przygotowanie dzieci do pójścia do przedszkola. Podczas zajęć maluchy poprzez zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne uczą się współpracy z innymi dziećmi. W atmosferze zabawy razem odkrywają świat. Grupy są kameralne, dzięki czemu łatwiej będzie dzieciom poczuć się bezpiecznie bez obecności rodzica na sali.

Jeśli jest potrzeba, to na początku można swobodnie zostać z dzieckiem na zajęciach (zapraszamy wtedy na grupy początkujące). W takiej sytuacji powoli będziemy oswajać malucha z nieobecnością rodzica.

Przed zajęciami i tuż po nich dzieci mogą pobawić się w kąciku zabaw umieszczonym koło recepcji. Po zajęciach możliwość konsultacji z prowadzącą dotyczącej zachowania dziecka na zajęciach.

Godziny zajęć:
Wtorek, godz. 10-10.45
Środa, godz. 10-10.45 (grupa początkująca)
Czwartek. godz. 10-10.45
Czwartek, godz. 17.30-18.15 (grupa początkująca)
Więcej informacji o zajęciach na stronie: www.lalobafitness.pl
Prosimy o zapisy. Tel.: 12 425 62 71 lub 666 290 333
Zapraszamy również na inne zajęcia w naszym klubie! Aktualny grafik na naszej stronie internetowej.