Z piłką na Zielonej Łące – Toruń

📅 sobota 18.08.2012
Z piłką na Zielonej Łące – Toruń

Dzieci będą miały możliwość zabawy z piłką w roli głównej, min. rzucania do kosza i strzałów na bramkę. Ponadto będzie sportowa lekcja angielskiego oraz mnóstwo niespodzianek. Nie zabraknie również piłkarskich gier i zabaw z nagrodami oraz niespodzianek związanych z tematem przewodnim zabawy.

Na przybyłych gości czeka mnóstwo nagród ufundowanych m.in. przez Urząd Miasta Torunia, Biuro Toruńskiego Centrum Miasta, cukiernię Lenkiewicz, aptekę Superpharm, sklep Smyk, hipermarket Real oraz MAKRO i wielu innych.

Na dzieci, które przyjdą przebrane we stroje nawiązujące do tematu zabawy, czekają nagrody. Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w zabawie.

Tegoroczne zabawy odbywają się pod hasłem  ROKU TORUŃSKICH ZABYTKÓW ORAZ OBCHODÓW 15 LECIA WPISU TORUNIA NA LISTĘ UNESCO.

Pomysłodawcą wakacyjnych imprez dla dzieci jest Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Imprezy – na zlecenie i we współpracy z Urzędem Miasta Torunia – przeprowadza Centrum Adiutor.

ul. Pod Krzywą Wieżą 12

(056) 655-10-11