Akademia tańca

16 marca- od 9.00 do 14.00

Międzynarodowe Targi Łódzkie, al. Politechniki 4

XVI ŁÓDZKIE TARGI EDUKACYJNE

Po raz pierwszy wraz z targami Edukacyjnymi odbędą się Targi Środków Dydaktycznych. Bardzo ciekawie zapowiada się program imprez towarzyszących – przy stoisku Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej i Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej przez cały czas trwania imprezy, będzie można wziąć udział w Warsztatach z kaligrafii, i przenieść się w czasy, kiedy to jeszcze nikt nie myślał o komputerach.

Łódzkie Targi Edukacyjne to miejsce prezentacji kompleksowej oferty edukacyjnej szkół i uczelni, propozycji producentów środkowych dydaktycznych oraz oferty placówek zajęć pozaszkolnych. Niezmiennie od szesnastu lat organizatorami Targów Edukacyjnych są Międzynarodowe Targi Łódzkie, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. O wysokiej randze imprezy świadczy Honorowy Patronat Pani Minister Edukacji Narodowej.

Poza typową ofertą edukacyjną podczas targów zaprezentowana zostanie ciekawa propozycje spędzania wolnego czasu i rozwijania swoich pasji. Wśród wystawców pojawią się m.in. szkoły języków obcych, szkoły tańca, biura podróży. Na targach nie zabraknie także wydawnictw związanych z branżą edukacyjną.

Targom towarzyszyć będą liczne: pokazy i konkursy. Pierwszego dnia targów Akademia Chint ogłosi wyniki pierwszego etapu konkursu na najlepszy projekt „Nowatorska elektryka". Dla miłośników sportu i przyszłych zawodników niewątpliwą atrakcją będzie obecność Szkoły Sportowej Marcina Gortata.

Podczas targów, wzorem lat ubiegłych wydzielone zostaną punkty doradztwa zawodowego, a w ich obrębie specjaliści z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi i Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego pomogą młodzieży świadomie zaplanować rozwój zawodowy.

Tradycyjnie podczas Łódzkich Targów Edukacyjnych maturzyści poznają bogatą ofertę wyższych uczelni z całego kraju.

ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA!

Program imprez towarzyszących