Weleda

Wyspa na weekend – Wyspa Gier: gry karciane

📅 niedziela 26.07.2015
Wyspa na weekend – Wyspa Gier: gry karciane

Planszówki przygotowane w ramach Wyspy Gier charakteryzują się jedną podstawową cechą – doskonale potrafią zabić nudę i dać wiele godzin wspaniałej zabawy. Tematem najbliższego spotkania będą gry karciane.

Tak jak w zeszłym roku, w każdą niedzielę wakacji zamienimy Wyspę Słodową w Wyspę Gier. Będziecie mieli okazję poznać najnowsze propozycje polskich i zagranicznych wydawców. Nie zabranie także ulubionych i sprawdzonych tytułów, które najbardziej przypadły Wam do gustu w ubiegłych latach.

Zapewniamy, że każdy, kto w tym czasie odwiedzi Wyspę Słodową odnajdzie grę dla siebie i swoich najbliższych. Gwarantujemy dobrą zabawę, zamawiamy dobrą pogodę i obiecujemy absolutny brak nudy!

Zdecydowanie wszyscy od najmłodszych do seniorów odnajdą tutaj rozrywkę dla siebie. Pozostaje Wam tylko przyjść na Wyspę i dobrze się bawić całkowicie za darmo. Zasady gier tradycyjnie już tłumaczyć będą profesjonalni animatorzy.

Poniżej prezentujemy listę 66 gier, które co tydzień znajdziecie w wypożyczalni. Pozostałe 34 to niespodzianka. Poznacie je przychodząc na Wyspę!

"Wyspa Gier" organizowana jest w ramach projektu "Wyspa na Weekend" przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i miasto Wrocław we współpracy ze Stowarzyszeniem Druga Runda.

Lista gier stałych (uprzedzamy, że mogą nastąpić drobne zmiany, ale tylko na Waszą prośbę):
Założyciele imperium
Tarantula Tango
El Capitan
Gloobz
Kakao
Wieża duchów
Smoczy Skarb
Fangfrisch
Pszczólki
King Up
Trucizna