Wygraj fotelik samochodowy – konkurs dla mieszkańców Białegostoku!

📅 niedziela 31.01.2010
Wygraj fotelik samochodowy – konkurs dla mieszkańców Białegostoku!

W ramach akcji „Taksówka z fotelikiem w Białymstoku", Liberty Direct ufundował dla Czytelników Miasta Dzieci dwa foteliki dziecięce o wartości ponad 800 zł.!

Foteliki – przeznaczone dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg – otrzymają pierwsze osoby z Białegostoku lub województwa podlaskiego, która w niedzielę 31 stycznia, prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Czy dziecko powinno być przewożone w prywatnym samochodzie w foteliku?"
oraz imię, nazwisko i adres.

Konkurs rozpoczynamy 31.01.2010 o godz 24.00

Odpowiedzi przesyłajcie na adres karolinap@miastodzieci.pl
Powodzenia!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Akcję “Taksówka z fotelikiem” wspiera kampania informacyjna mająca na celu poinformowanie rodziców i opiekunów o możliwości przewożenia dzieci w bezpieczny sposób. Rodzice będą informowani o możliwości zamówienia taksówek poprzez: siatki informacyjne umieszczone na tylnych szybach taksówek uczestniczących w akcji, naklejki na bocznych szybach taksówek oraz strony internetowe organizatorów.

Liberty Direct przekazała białostockim korporacjom 95 fotelików, podstawek oraz kołysek służących bezpiecznemu przewożeniu dzieci. Ponadto ubezpieczyciel zapewnił kierowcom szkolenie z zakresu prawidłowego montowania i stosowania fotelików oraz zasad bezpiecznego przewożenia dzieci samochodem. Taksówkę z fotelikiem można zamówić dzwoniąc z 20 minutowym wyprzedzeniem pod numery: 741 41 41 (Express Taxi) lub 742 11 11 (Wersal Radio Taxi). Przy składaniu zamówienia należy podać wzrost i wagę dziecka, co pozwoli na przekazanie zlecenia kierowcy wożącemu odpowiedni fotelik. Zamówienie taksówki z fotelikiem nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Więcej informacji o programie „Taksówka z fotelikiem” można znaleźć na stronie internetowej https://www.libertydirect.pl .