FMH mobile

📅 wtorek 12.04.2016
Semestr zajęć (14 godzin zegarowych) - 245zł / ok. 17,50 zł - jedne zajęcia
Wiedza nas bawi - Omniveda
W trakcie szeregu zajęć pozalekcyjnych dzieci pod okiem wykwalifikowanych fachowców samodzielnie wykonują eksperymenty naukowe. Wszystko to za pomocą zabawnych i interaktywnych metod, dzięki którym dzieci mogą zastosować teorie naukowe w praktyce i które rozbudzają w nich pasję do nauki.

Koła naukowe WIEDZA NAS BAWI okazały się we Wrocławiu bardzo dużym sukcesem. Obecnie zajęcia są prowadzone w 37 szkołach na terenie miasta, tylko w ostatnim semestrze na nasze kółka zapisanych było 650 uczestników i uczestniczek.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ KOŁA NAUKOWE:
Dla wszystkich dociekliwych dzieci w wieku od 6 do 12 lat (zapraszamy też młodsze dzieci po wcześniejszym kontakcie z nami).

INFORMACJE O KOŁACH NAUKOWYCH – GDZIE / JAK CZĘSTO / JAK DŁUGO?
Zajęcia prowadzone są w Family Cafe raz w tygodniu i trwają 60 minut.
Wtorek: 16.30 – w j. polskim
Wtorek: 17.30 – w j. angielskim

FORMA ZAJĘĆ:
• Nauka w małych grupach (10 – 15 osobowych, podzielonych na zespoły naukowe: 3 – 5 osobowe)
• Wszystkie niezbędne materiały do eksperymentów są dostarczane na zajęcia przez lektorów.

ODPŁATNOŚĆ:
Semestr zajęć (14 godzin zegarowych) to koszt 245zł (ok. 17,50 zł za jedne zajęcia).

Z CHĘCIĄ ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
– tel. 535-956-624 oraz 535-998-926
– e-mail: infopl@wiedzanasbawi.pl
– strona internetowa: www.wiedzanasbawi.pl

SCIENCE IS FUN IN FAMILY CAFE
Project Science is fun offers unique range of activities out of the primary schools in a form of interactive courses where children are taught the basics of chemistry, biology, physics, astronomy, natural history, engineering and mechanical engineering). In the understandable form, the theory and principles of these phenomenons are explained to the pupils. This teoretical background is than transformed into the practice due to individual experiments. The main emphasis is placed on gaining of practical skills usable in everyday life. All the experiments are proposed for pupils from grammar schools, therefore there is neither risk nor difficulties. For experimental purposes, we use the common material from stationery such as office clips, balloons, straws etc.

FOR WHO IS THE COURSE DESIGNED?
For all probing children from a first level of primary school (6-12 years old). We accept a younger child after agreement with parents.

INFORMATION ABOUT LESSONS – WHERE, HOW OFTEN AND HOW LONG?
Lessons in Family Cafe, 60 minutes/week, once a week, 14 lessons per semester
Tuesday: 16.30 – in Polish
Tuesday: 17.30 – in English

FORMS:
• work in Groups – scientific teams (10 – 15 childrens, 3 members per group)
• all necessary materials and utilities will be provided to children

PAYMENT:
Whole semester (14 workshops) costs 245zł (17,50 zł per one workshop).

WE PROMISE TO ANSWER ANY QUESTIONS OR CONCERNS. WELCOME TO CONTACT:
– phone numer: 535-956-624 and 535-998-926
– e-mail: infopl@wiedzanasbawi.pl