Wesołe miasteczko

📅 wtorek 03.04.2012 do poniedziałek 23.04.2012
Wesołe miasteczko

Już od świąt Wielkanocnych wszystkie dzieci, a także dorośli będą mogli przejechać się na karuzelach. Liczne atrakcje czekają jak zawsze w Mielnie przy ul. Chrobrego 24/26. Z okazji otwarcia przewidziane są liczne atrakcje

Wesołe Miasteczko Family Park jest obecne w Mielnie od lat. Jak co roku wraz z nadejściem wiosny otwiera się dla wszystkich niezależnie od wieku. Konie, samoloty, autka to tylko nieliczne z atrakcji, które można znaleźć w centrum Mielna.
W tym roku wielkie otwarcie sezonu przewidziano na Wielkanoc. Od godziny 10.00 pierwsi klienci będą mogli przejechać się na karuzelach.

Organizatorzy przewidzieli niespodziankę dla pierwszych gości, szczegóły można przeczytać pod adresem: http://www.facebook.com/events/134897113304232/?context=create.

Obecnie Wesołe Miasteczko w Mielnie ma 12 głównych atrakcji i co roku stara się dostarczyć niesamowite wrażenia oraz przeżycia wszystkim odwiedzającym. Dzieci, młodzież i dorośli – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nie brakuje też atrakcji dla wielbicieli adrenaliny.

Niezmienny adres Wesołego Miasteczka w Mielnie to ul. Chrobrego 24/26.