Akademia tańca

Wernisaż prac – Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych

25.03.2013 – 8.04.13
godz. 18:00

Wernisaż prac wyłonionych w konkursie na plakat do spektaklu „Moje drzewko pomarańczowe" oraz kampanii „Dzieci nie śmieci"

Kampania, której projekt powstał w AOIA jest próbą zwrócenia uwagi na narastający problem przemocy wobec dzieci. Działania, które zostaną przeprowadzone podczas tej akcji mają na celu uwrażliwienie na wszelkie przejawy przemocy psychicznej i fizycznej wobec dzieci w przestrzeni publicznej. Podejmiemy również próbę uświadomienia, że odważne reagowanie w sytuacji bycia świadkiem jakiejkolwiek formy takich zachowań jest nie tylko uzasadnione prawnie, ale stanowi obowiązek każdego dorosłego człowieka.
Wskażemy konkretne sposoby postępowania w takich przypadkach.
Wystawa prac odbędzie się w galerii AOIA.
Galeria Foyer – wstęp wolny

Wydarzenie zorganizowane jest w ramach łódzkich obchodów akcji „Dotknij Teatru 2013"