Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Akademia tańca
FMH mobile
Warsztaty teatralne z aktorka Katarzyną Tarkowską-Żogałą

📅 piątek 23.11.2012
Warsztaty teatralne z aktorka Katarzyną Tarkowską-Żogałą

każdy piątek, godz. 16.30

Jak wyglądają zajęcia?
Dziecko odbywa podróż na skrzydłach wyobraźni poprzez cały świat. Może być kowbojem, piratem, czarodziejem, elfem, toreadorem czy Afrykańczykiem. Słucha muzyki i poznaje ciekawostki z dalekich stron świata. Uczy się podstawowych egzotycznych i regionalnych tańców.
Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, podkreślania dobrych stron i umiejętności każdego dziecka. Liczne zabawy sprzyjają odpoczynkowi i relaksowi. Pielęgnowane jest dobre samopoczucie dzieci i zaufanie do samego siebie.

Korzyści z zajęć:
Dzieci poznają warsztat pracy aktora, ucząc się świadomości ciała ruchu, emocji i głosu. Każdy warsztat ma określoną tematykę, np. Podróż do Afryki, Podróż do Indii, Kraina Talentów, Kraina Krasomówców, Zjazd Koronowanych Głów, Festiwal Czarodziejów.
Zajęcia pobudzają wyobraźnię, kreatywność, ekspresję, inspirują do poznawania, świata, dostarczają wielu widomości i ciekawostek o świecie przydatnych w przedszkolu i szkole. Poznają baśnie, legendy, piękne wiersze, opowiadania, bajki terapeutyczne.
Uczą się poprawnie i wyraźnie mówić, rozumieć wiele nowych słów, powiedzeń, przysłów, wzbogacają słownictwo. Dla każdego uczestnika tworzona jest rola zgodna z indywidualnymi możliwościami.
Dziecko uczy się mówić o emocjach, o swoich potrzebach. Nabiera większego zaufania do swoich możliwości.
Poczuje ekscytację z występów i satysfakcję ze współpracy i współtworzenia zbiorowego dzieła.
Pozna baśnie, legendy z różnych stron świata, bajki terapeutyczne i do ich przesłania odniesie się w trudnych chwilach.

Koszt zajęć:
•    pojedyncze zajęcia  35 zł
•    karnet za 4 kolejne spotkania:  120 zł
(możliwa 1 zapowiedziana nieobecność)

Termin: Każdy piątek 16:30 (Ruszyły zapisy!)
Czas trwania: 60 min.

Katarzyna Tarkowska-Żogała – aktorka, absolwentka PWSFTViT, dyplomowany arteterapeuta, instruktor teatralny z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi w żłobkach i przedszkolach. Pisze wiersze, piosenki, scenariusze, adaptacje sceniczne specjalnie dla dzieci.