Weleda

📅 wtorek 29.08.2023 do środa 27.09.2023
🎫 1620zł
Akademia Inżyniera - warsztaty semestralne - REKRUTACJA
To zajęcia dla dzieci, które wprowadzają je do świata elektroniki i robotyki. Dzięki różnorodnym, ciekawym doświadczeniom, ćwiczeniom i zabawom poznamy podstawy tworzenia układów elektronicznych oraz programowania. Dzieci same będą przeprowadzać eksperymenty, badać, analizować i wyciągać wnioski. Samodzielnie skonstruują m. in. sygnalizację świetlną, wiatrak czy dźwig. Warsztaty te zachęcają do zadawania pytań na temat otaczającej przyrody, zjawisk, działania sprzętu codziennego użytku, a także rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne. Przede wszystkim dzieci poznają prawa fizyki i matematyki rządzące światem. Ponadto poznają podstawy algorytmiki i logiki, tworząc pierwsze programy na specjalnie przystosowanych dla nich robotach. Dzieci pracują w parach. Jedno spotkanie trwa 45 min. Kurs obejmuje 36 spotkań.

AKADEMIA INŻYNIERA
Dla dzieci 4-5 lat

Terminy do wyboru: poniedziałki 16:30-17:15 lub środy 16:30-17:15

Cena: 1620* zł płatne w 9 ratach (po 180 zł co 4 spotkania)
*Ostateczna cena kursu zależy od ilości spotkań w wybranym dniu (poniedziałki lub środy).

Zapisy przez formularz na stronie www.robotowo.pl
Informacje: ROBOTOWO, ul. Armii Krajowej 12/u3 Kraków kom. 663 890 511, warsztaty@robotowo.pl