Weleda

📅 wtorek 29.08.2023 do sobota 30.09.2023
🎫 1620zł
Mały Konstruktor - warsztaty semestralne - REKRUTACJA
To nowatorskie warsztaty dla maluchów wprowadzające je w świat nauk ścisłych. Przy użyciu zestawów edukacyjnych LEGO® najmłodsi m. in. uczą się konstruować maszyny, wkręcać śrubki i łączyć ze sobą zębatki. Oprócz zasad mechaniki poznają zjawiska fizyczne oraz uczą się podstaw matematyki. Poznają także, czym jest ekologia i co to są alternatywne źródła energii. Zajęcia kształtują zdolność logicznego myślenia, poszerzają wiedzę dotyczącą zjawisk występujących na świecie i zachęcają do zainteresowania się naukowymi i technicznymi zagadkami. Dodatkowo pozwalają maluchom nabyć umiejętności społecznych poprzez pracę w parach i wspólną pracę w parach. Jedno spotkanie trwa 45 min. Kurs obejmuje 36 spotkań.

MAŁY KONSTRUKTOR
Dla dzieci 3-4 lat

Terminy do wyboru: wtorki 16:30-17:15  lub czwartki 16:30-17:15

Cena: 1620* zł płatne w 9 ratach (po 180 zł co 4 spotkania)
*Ostateczna cena kursu zależy od ilości spotkań w wybranym dniu (wtorek lub czwartek).

Zapisy przez formularz na stronie www.robotowo.pl
Informacje: ROBOTOWO, ul. Armii Krajowej 12/u3 Kraków kom. 663 890 511, warsztaty@robotowo.pl