Akademia tańca

10.04.13
godz. 17:30-19:00

"Decoupage – Pudełka"

Zapraszamy na II edycję warsztatów rodzinnych, poświęconych technikom decoupage′u. Reaktywacja zajęć zapowiada dobrą zabawę i umożliwi doskonalenie umiejętności rękodzielniczych oraz promocję naszego Muzeum i zabytków Łodzi.Kolejne warsztatowe rodzinne zajęcia rękodzielnicze zatytułowane "Decoupage – Pudełka" poświęcone będą zdobieniu pudełek, z wykorzystaniem papieru ryżowego z motywami przedstawiającymi ul. Piotrkowską oraz winiety.

Pierwsza część warsztatów będzie miała formę pokazową, natomiast w drugiej przejdziemy już do konkretnych realizacji.Współpracujemy z łódzką firmą ITD Colection, zajmującą się tworzeniem ekskluzywnych zaproszeń, kartek, dyplomów oraz papieru do decoupage′u. Firma posiada w swojej ofercie papier klasyczny i ryżowy z oryginalnymi motywami dekoracyjnymi oraz kompozycje z największymi miastami Europy. Nowością są papiery tematycznie związane z Pałacem Poznańskich, wizytówką miasta, prezentujące zarówno zabytkowy obiekt, jak i zbiory muzealne.

Zapraszamy dorosłych i młodzież od 11-go roku.
Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach
mailowo na adres m.urbanska@muzeum-lodz.pl
lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 (do wtorku 9 kwietnia).

Termin: 10 kwietnia, godz. 17:30-19:00
Koszt udziału: 15 zł