Weleda

📅 piątek 10.12.2010

10 GRUDNIA 2010 KAŻDEMU PO SŁONIĄTKU
z autorami nowej książki Muchomora

Dzieci usłyszą opowieść o białym słoniątku, które dzięki wielkiej odwadze oraz garstce orzeszków odnalazło swe szczęście w dalekim świecie. Każdy z uczestników stworzy własnego słonika, niekoniecznie białego i skosztuje smakowitych słoniątkowych ciasteczek. Ale na tym nie koniec: Na ścianach naszej księgarni zawisną piękne ilustracje autorstwa Gabrieli Cichowskiej. W tej bajecznej atmosferze autor nie tylko przeczyta "Słoniątko", ale i opatrzy każdą książkę autografem i odpowie na wszystkie pytania.

Wstęp: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu zajęć.

Zapisy: badet@badet.pl lub 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na: www.Badet.pl.

Dla czytelników MIASTA DZIECI mamy 10 bezpłatnych zaproszeń na hasło „Sloniątko".

10 osób, które jako pierwsze prześlą maila na adres badet@badet.pl otrzyma zaproszenie. W tytule maila proszę wpisać:  SŁONIATKO – MIASTO DZIECI, w treści zaś IMIĘ, NAZWISKO ORAZ NUMER TELEFONU!