Królik i Misia

Warsztaty kulinarne dla Dzieci w Poznaniu

📅 niedziela 24.01.2016
Warsztaty kulinarne dla Dzieci w Poznaniu

Temat zajęć – Sushi po polsku.
Warsztaty w Warszawie odbywają się w restauracji Republika Róż, plac Kolegiacki 2

Harmonogram zajęć:
24 stycznia (niedziela):
Dzieci w wieku 7-12 lat – godz. 11:00
Dzieci w wieku 4-7 lat – godz. 12:30
Dzieci w wieku 7-12 lat – godz. 14:00
Dzieci w wieku 4-7lat – godz. 15:30

Każde dziecko po zajęciach dostanie prezent od dobrego duszka Visolvit.

Zajęcia poprowadzi Monika Węgrzyn – dziennikarka od lat propagującą zdrowy styl życia. Współpracowała z magazynem "Moda na zdrowie", a obecnie prowadzi dział kuchni w magazynach "Żyjmy dłużej" i "Superlinia". Pisze też w magazynie dla rodziców "Gaga". Współpracuje z programem Miasta Warszawy "Wiem, co jem". Brała udział w warsztatach dla edukatorów kulinarnych prowadzonych przez fundację "Szkoła na widelcu". Prywatnie mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku. Miłośniczka kaszy jaglanej i innych tradycyjnych smaków kuchni polskiej.

Zajęcia są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.
ZAPISY: www.ezapisywdr.pl

Więcej informacji: http://www.zwalcznude.eu/warsztaty-kulinarne-z-dobrym-duszkiem-visolvit/poznań/

Cykl warsztatów z dobrym duszkiem Visolvit trwa od 18 października do 7 lutego
w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście. Kolejne warsztaty w Poznaniu odbędą się
w terminach: 28 i 29 lutego.

Kultowe witaminy VisolVit Junior już 40 lat goszczą w naszych domach
i sprawiają radość najmłodszym. Gama suplementów diety Visolvit charakteryzuje
się nie tylko różnorodnością smaków oraz postaci ale również bogatymi
składami witamin i minerałów. Dobry Duszek Visolvit dba o to aby dostarczyć
najmłodszym codziennie inny zestaw witamin. Produkty Visolvit zawierają
witaminy i minerały korzystne dla prawidłowego rozwoju dzieci w każdym
wieku. Więcej na stronie: www.visolvit.pl
Republika Róż – miejsce w centrum Poznania gdzie można dobrze zjeść, spędzić leniwie czas, poczytać gazety, poobserwować życie miasta. Bardzo lubimy gotować i piec ciasta, dlatego wszystko co przygotowujemy jest świeże, smaczne i obfite. Staramy się korzystać
z produktów sezonowych i regionalnych. Sami przygotowujemy przetwory: nalewki owocowe, konfiturę cytrynową, dżemy podawane do śniadań i tapenadę z oliwek. Dla naszych Gości organizujemy spotkania w gronie rodzinnym, imprezy firmowe oraz bankiety do 70 osób. Dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu oferujemy kosze piknikowe z zestawami lunchowymi w kilku opcjach smakowych. W okresie letnim zapraszamy do naszego ogródka letniego przy Placu Kolegiackim.

Patroni medialni warsztatów: MiniMini+, teleTOON+, naszemiasto.pl, sosrodzice.pl, blizejdziecka.com, Merkuriusz, Nasz Głos Poznański, gdzieco.pl; oczamirodzica.pl