Królik i Misia

warsztaty dla rodziców

📅 sobota 19.05.2012
warsztaty dla rodziców

Zajęcia skoncentrowane są wyłącznie na nauce praktycznych umiejętności. Oznacza to, że po zakończeniu zajęć zarówno Mama-amatorka jak i aspirująca profesjonalistka będą potrafiły wykonać zdjęcia w każdych warunkach.

Droga Mamo, podczas jednego dnia intensywnego kursu poznasz postawy obsługi aparatu oraz profesjonalnej fotografii dziecięcej.

Dowiesz się również między innymi:
· Jak robić zdjęcia w trudnych warunkach? (w ciemnych pomieszczeniach, podczas dużego zachmurzenia, w ciasnych pomieszczeniach)
· Jak bezpieczne fotografować? (uniknąć poruszonych zdjęć i zagwarantować sukces w czasie fotografowania bardzo ważnych wydarzeń)
· Jakie umiejętności powinien posiadać profesjonalny fotograf dziecięcy?

Prowadzącą warsztaty jest Aleksandra de Soleil, jeden z najbardziej popularnych fotografów dziecięcych w Polsce i założycielka Akademii Fotografii Dziecięcej.

Akademia Fotografii Dziecięcej kształci obecnie ponad 1300 Matek w całej Polsce. To w chwili obecnej największa szkoła fotografii dziecięcej i największa szkoła internetowa w kraju. Warsztaty odbywają się w soboty lub niedziele w Warszawie, Krakowie i innych miastach Polski. Liczba miejsc w grupie ograniczona.