Warsztaty dla Dzieci w Poznaniu

📅 sobota 29.01.2011
Warsztaty dla Dzieci w Poznaniu

15 stycznia godz.10.30 z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka zapraszamy do wspólnego tworzenia kalendarzy i drobnych upominków, które będą wspaniałym prezentem dla babci lub dziadka .Na warsztatach chętnie zobaczymy dzieci wraz z rodzicami, którzy mogą wspierać dzieci we wspólnym tworzeniu. Niech to będzie wspaniała okazja do zacieśniania więzi między dziećmi i rodzicami.
Koszt warsztatu to 20zł.

29 stycznia godz.10.30 to warsztaty poświęcone w całości konstruowaniu miniaturowych wymarzonych domków.W takim domku możemy zaprojektować i umieścić wszystko na co tylko mamy ochotę ,a później oczywiście bawić się w nim samemu ,z rodziną lub przyjaciółmi .Są to warsztaty dla każdego wieku .Plan domku wraz z wiekiem jest oczywiście bardziej ambitniejszy.
Koszt warsztatu to 20 zł.

Natomiast w lutym zaprosimy na warsztaty malowania domków na szkle dzieci w wieku 10-15 lat.Są to zajęcia dla większych dzieci wymagające już określonych zdolności plastycznych .Już wkrótce umieścimy przykładowe realizacje na naszej stronie internetowej.

Wkrótce podamy terminy bezpłatnych pokazowych lekcji j.angielskiego ponieważ planujemy nowy zimowy nabór na  2-gi semestr.Prosimy o zgłoszenia osoby zainteresowane.

ul.Jodłowa 1a Osiedle Grzybowe
Złotniki Suchy Las