Akademia tańca

📅 piątek 31.05.2013
Warsztaty – aleRobot

od 27.04.13

Zapraszamy na warsztaty Młody Robotyk Poziom 0 i 1, a także na warsztaty Fotografia dla początkujących.

W najbliższą sobotę odbędą się zajęcia Młody Robotyk Poziom 0 w Akademii Rozwoju i Twórczej Edukacji. Natomiast już jutro zajęcia odbędą się w Poleskim Ośrodku Sztuki filia Karolew

Od maja ruszają warsztaty Młody Robotyk Poziom 1 także w Akademii Rozwoju i Twórczej Edukacji. Zapraszamy także na warsztaty w Poleskim Ośrodku Sztuki filia Karolew. Warsztaty ruszają 7 maja dla dzieci w wieku 7-9 lat, natomiast dla dzieci w wieku 10-14 lat warsztaty ruszają 14 maja. Zapraszamy również do Bałuckiego Ośrodka Kultury Rondo tam warsztaty ruszają już 25 kwietnia.

Uruchamiamy także nowe warsztaty Fotografia dla Początkujących. Warsztaty te są dedykowane dla osób, które chcą nauczyć się jak dobrze robić zdjęcia. Po tych zajęciach będą mogli Państwo bez problemu i konieczności wcześniejszej selekcji zdjęć chwalić się przed znajomymi i rodziną zdjęciami z wakacji czy imprez rodzinnych. Warsztaty ruszają 13 maja i odbywać się będą w XXVI Liceum Ogólnokształcącym.

Dokładny opis zajęć, a także terminy znajdą Państwo na naszej stronie alerobot.pl.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy przez nasz formularz zgłoszeniowy.