Królik i Misia

Wakacyjne zajęcia przygotowujące maluchy do pójścia do przedszkola

📅 czwartek 28.06.2012 do piątek 03.08.2012
Wakacyjne zajęcia przygotowujące maluchy do pójścia do przedszkola

Zapraszamy an wakacyjne Hopsasanki! Są to zajęcia adaptacyjne, których celem jest przygotowanie dzieci do pójścia do przedszkola. Podczas zajęć maluchy poprzez zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne uczą się współpracy z innymi dziećmi. W atmosferze zabawy razem odkrywają świat. Grupy są kameralne, dzięki czemu łatwiej będzie dzieciom poczuć się bezpiecznie bez obecności rodzica na sali.

Terminy zajęć: wtorek godz. 10
czwartek godz. 10

Więcej informacji o zajęciach na stronie: www.lalobafitness.pl/dzieci oraz pod numerem tel.12 425 62 71 lub 666 290 333. Prosimy o zapisy.

PROMOCJA!
W wakacje trwa promocja na karnety, w której razem znaczy lepiej ( i taniej:). Czyli jeśli Przyprowadzą Państwo dwoje dzieci (rodzeństwo, albo koleżankę/kolegę dziecka) to zapłacą Państwo za jeden karnet zamiast za dwa.