Weleda

Koszt: 20zł/ 5 dni, 5zł/ jedne zajęcia
Czas trwania zajęć: 1,5 h

• ZAJĘCIA

Na zajęciach dziewczynki zapoznają się z techniką tańca cheerleaders, hip hop oraz tańca disco. Trenerki będą pracować nad szpagatami i piruetami które są podstawą układów tanecznych cheerleaders. Dzieci zostaną podzielone na dwie grupy wiekowe, podczas tygodniowych warsztatów nauczą się dwuminutowego układu.

• WYSTĘP

Zwieńczeniem warsztatów będzie wysęp na Targach Mother & Baby, które odbędą się 20-21.08.2011 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Dziewczynki zaprezentują swój układ przed szeroką publicznością, na profesjonalnej scenie. Organizatorem warsztatów jest White Crane, natomiast sponsorem występu Kids Dance są firmy Maybe Baby oraz Johnsons& Johnsons. Dzięki tym dwóm firmom dziewczynki, które wezmą udział w występie na Targach Mother&Baby, otrzymają atrakcyjne upominki.

• KILKA SŁÓW O ZESPOLE

Zespół KidsDance powstał w 2007 roku, na początku grupa młodziutkich i pełnych entuzjazmu dziewczynek miała trenować tylko przez okres ferii, jednak szybko okazało się, że zapotrzebowanie na taniec cheerleadersjest ogromne. Od tamtej pory grupa osiągnęła wiele sukcesów, a do najważniejszych z nich zaliczamy:
– mikołajkowe pokazy podczas meczów Gwardii Wrocław
– nagranie klipu promującego Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury 2016
– udział w imprezie Wrocławski Krwiobieg 2011

• INSTRUKTORZY

– Paulina Denker- pierwszy trener i choreograf Zespołu. Z dziećmi związana od początku powstania grupy. Dyplomowany instruktor hip hop, zawodowa tancerka. Przez wiele lat występowała w zespole dziecięcym Zgraja. Później związała się z zespołem Epi Śląsk Wrocław Cheerleaders.
– Klaudia Kubacka- drugi trener Zespołu. Wielokrotnie nagradzana tancerka stylu disco, disco dance. Przez wiele lat była podporą zespołu Flextan, następnie dołączyła do Epi Śląsk Cheelreades. Z Kids Dance związana od 2010 r.

• ZAPISY

DROGĄ MAILOWĄ: kids.dance@wp.pl