Wakacje na Makarskiej Riwierze

Chorwacja – Riwiera Makarska
📅 sobota 08.07.2017 do sobota 15.07.2017
Wakacje na Makarskiej Riwierze
Riwiera Makarska to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych regionów turystycznych w Chorwacji. Rozciąga się od Breli, aż do Gradaca, ale nawet miejscowości, które nie należą do Riwiery są równie piękne i urokliwe.

Plaże w tej części Chorwacji są idealne dla rodzin z dziećmi. Drobny żwirek, kamyki, miejscami piasek, wszystko w otoczeniu lasów sosnowych. Jednak warto przygotować się również na plaże nie zacienione.

Uroku temu miejscu dodaje imponujący masyw Biokovo, u podnóża którego rozlokowały się najpopularniejsze ośrodki turystyczne: Makarska, Brela, Baśka Voda, Tućepi czy Podgora.

Co tu robić? Przede wszystkim odpoczywać i delektować się pięknem krajobrazu.

Można spacerować wśród palm, zjeść pyszny obiad w jednej z lokalnych restauracji, pójść na znakomite lody lub wybrać się na wycieczkę, bo Makarska Riwiera ma jeszcze jedną zaletę. Jest idealnie położona względem ciekawych miejsc – w pobliżu znajdują się Wyspy Brać i Hvar, 90 km do Splitu, 150 km do Dubrownika, 107 km do Mostaru, 65 km do bośniackich wodospadów Kravica.

Zapraszamy na południe Chorwacji!

APARTHOTEL TRITON**** – DRVENIK

Termin: 08.07 – 15.07.17

Cena: od 649 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

Zawarte w cenie: 7 noclegów, prąd, woda, pościel, ręczniki, korzystanie z basenu, parking, ubezpieczenie KL, NW, opłata na Fundusz Gwarancyjny.

Uwaga: oferta nie jest dostępna na www.globtrans.pl. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt: biuro@globtrans.pl

APARTAMENT HERCEG*** – GRADAC

Termin: 08.07 – 15.07.17

Cena: od 649 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

Zawarte w cenie: 7 noclegów, prąd, woda, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe, parking, ubezpieczenie KL, NW, opłata na Fundusz Gwarancyjny.

VILLA MARKO*** – BRIST

Termin: 15.07 – 22.07.17

Cena: 719 PLN za osobę za tydzień w studio 2+1.

Dziecko do 7 lat gratis, 7-18 lat – 50% zniżki.

Zawarte w cenie: 7 noclegów, prąd, woda, pościel, sprzątanie końcowe, parking, ubezpieczenie KL, NW, opłata na Fundusz Gwarancyjny.

VILLA MARIĆ*** – BAŚKA VODA

Termin: 15.07 – 22.07.17

Cena: 729 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

Dziecko do 3 lat bez łóżka gratis.

VILLA INA*** – NEMIRA

Termin: 15.07 – 22.07.17

Cena: 599 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

Dziecko do 4 lat bez łóżka gratis.

APARTAMENT DRAŻENA*** – PODGORA

Termin: 22.07 – 29.07.17

Cena: 709 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

Dziecko do 2 lat bez łóżka gratis.

APARTAMENT ARGUS – MAKARSKA

Termin: 08.07 – 15.07.17

Cena: 499 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

APARTAMENTY BONACA – KLEK

Termin: 15.07 – 22.07.17

Cena: 759 PLN za osobę za tydzień w apartamencie.

Dziecko do 2 lat bez łóżka gratis.

Powyższe apartamenty są aktualnie dostępne, ale w przypadku ofert Last Minute sytuacja zmienia się w ciągu godziny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Globtrans sp. Z o.o.

Łony 9/6