Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +
Weleda
Weleda Baby

Uniwersytet Malucha – zajęcia interdyscyplinarne

📅 czwartek 25.02.2010
Uniwersytet Malucha – zajęcia interdyscyplinarne

Wyjątkowo zapraszamy rodziców do pozostania na czas zajęć. Podczas, gdy dzieci oglądać będą fragmenty filmu ze zwróceniem uwagi na konkretne sceny i problemy bohaterów, rodzice dowiedzą się, jak wykorzystać film jako świetną ilustrację do wielu ważnych rozmów pomiędzy dorosłym a dzieckiem. Prowadząca przedstawi również program zajęć na cały semestr, będzie także okazja do pytań i dyskusji.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci, które wchodzą w ostatni etap pobytu w przedszkolu oraz tych, które rozpoczęły już edukację szkolną: w wieku ok. 6 – 8 lat.

W drugim semestrze koncentrujemy się na rozwoju emocjonalnym i społecznym dziecka i pracujemy mocno nad jego EQ.

Program nastawiony jest na odkrycie, rozwinięcie i wzmocnienie:
• zdolności interpersonalnych dziecka
• umiejętności zachowań asertywnych w swoim środowisku
• odróżniania dobrych i złych wzorców w domu i w szkole
• poczucia własnej wartości.

Zajęcia prowadzą: Elżbieta Łozińska, doradca pedagogiczno-psychologiczny i terapeuta. Osoba wspierająca: Anna Choja, studentka pedagogiki.

Termin: czwartek, godz. 17.00 – 18.30
Miejsce: CENTRUM MAMY DZIECKO, pl. Maksa Borna 1a
Cena: karnet na 4 spotkania do zrealizowania w ciągu 5 tygodni 120 zł
Osoby zainteresowane prosimy o rezerwację miejsc: 071 3277077 lub biuro@mamydziecko.org.pl