Królik i Misia

Ubieramy choinkę Pod Globusem

📅 sobota 15.12.2012
Ubieramy choinkę Pod Globusem

Powinniśmy pewnie napisać, że tym razem nie będziemy czytać… ani śpiewać…. ale właściwie wszystko może się zdarzyć w tym wyjątkowym czasie. Bo już w najbliższą sobotę… ubieramy choinkę w Księgarni Pod Globusem. Dekoracje do niej  przygotują nas mali Czytelnicy pod okiem Moniki Drożyńskiej podczas warsztatów ludowych ozdób choinkowych.

Zapraszamy wszystkie dzieci z głowami pełnymi pomysłów na nietypowe, niespotykane, inne –  "dziwne” ozdoby choinkowe.  Tego jeszcze na choince nie było. Autorskie ozdoby choinkowe w ludowym wykonaniu.

Wstęp wolny.
Zapraszamy gorąco!

Monika Drożyńska jest projektantką, performerką, autorką instalacji, animatorką kultury. Obserwuje miasta i słowa, łączy sfery prywatne z publicznymi, robi na szydełku. Uczestniczyła w wystawach krajowych i międzynarodowych, zorganizowanych przez wiedeńskie Museums Quartier, warszawską Zachętę, gdańskie Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, krakowski Bunkier Sztuki. Otrzymała stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz stypendium Visegrad Artist Residency Program. Autorka prac, znajdujących się w zbiorach Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK i Bunkra Sztuki, prowadzi regularne warsztaty z dorosłymi w Muzeum Narodowym w Krakowie.

Sobota 15 grudnia 2012r. godz. 12.00

Księgarnia Pod Globusem