Weleda

Tworzymy ilustrowaną opowieść

📅 poniedziałek 16.11.2015
Tworzymy ilustrowaną opowieść

Po wymyśleniu całej opowieści projektanci pomogą dzieciakom podzielić je na główne elementy,
tak, aby dało sie je przedstawic za pomoca krótkiego "komiksu".

Wystawa finałowa I etapu projektu odbędzie się w dniach 11-13 grudnia 2015. Więcej szczegółów już wkrótce!

Termin: 16.11.2015
Godzina: 17.00-19.00
Cena: Bezpłatne
Etap: REALIZACJA
Grupa tematyczna: ILUSTRACJA
Wiek dzieci: 10-14 lat
Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław
Organizator: Fundacja Open Mind & CRZ Krzywy Komin

Prowadzący:
Magdalena Grudzień – projektantka, dyplomantka wrocławskiej ASP Wydziału Wzornictwa oraz absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz. Po krótkiej przygodzie z architekturą wnętrz, obecnie spełnia się w roli projektanta graficznego.
Dawid Sobecki – projektant, absolwent Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Projektuje i mieszka we Wrocławiu. Interesuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, od typografii, brandingu i ilustracji, po concept art, modelowanie 3d i digital painting.