Weleda

Muzeum Powstania Warszawskiego
📅 sobota 14.10.2023
Turniej gier planszowych dla dzieci
Czy to prawda, że gry planszowe kształcą spostrzegawczość i pamięć, pobudzają do myślenia? Czy ciekawa gra potrafi nauczyć strategii i wspólnego działania? Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Muzeum turnieju gier planszowych. Patronem spotkania jest Prof. Karol Borsuk, który w czasie niemieckiej okupacji stworzył popularną grę „Hodowlę zwierzątek”. Nawiązując do jego dokonań chcemy pokazać, że poprzez granie w planszówki można się nauczyć umiejętności, które nie obce były młodym harcerzom „Szarych Szeregów”.

Spotkanie dla rodzin z dziećmi od 6. roku życia.

Partnerem spotkań jest producent gier planszowych „Granna”.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14.10, o godz. 11.00.

Muzeum Powstania Warszawskiego, Sala Małego Powstańca.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wstęp wolny po rejestracji: placowka@1944.pl (liczba miejsc ograniczona; podajemy imię, wiek dziecka i numer kontaktowy).