Weleda
Weleda Baby

Turniej gier planszowych dla dzieci

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
📅 sobota 10.09.2022
Turniej gier planszowych dla dzieci
Turniej organizowany jest w ramach inicjatywy „Spotkajmy się, pograjmy!”, w której biorą udział kluby gier planszowej z całej Polski. Jest to akcja bliźniacza dla niemiecko-austriacko-szwajcarskiej inicjatywy Stadt Land Spielt! (realizowanej od 2013r.)

Do udziału w turnieju zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat. Rywalizacja przebiegać będzie w grupach 5-osobowych. Maksymalna ilość uczestników: 20 osób.

Turniej składać się będzie z dwóch części:

• Turniej w grę planszową „Tajemnicze podziemia”
  • Wyzwanie – zagrać w co najmniej trzy gry: Nieparki, Gra z jajem, Draftozaur / Ślimaki to mięczaki, Fabula Rasa: Morskie opowieści / Kot Stefan

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dzięki wsparciu wydawców gier planszowych, na uczestników czekają specjalne nagrody.

To doskonała okazja żeby spotkać nowe osoby, spędzić czas z bliskimi i przyjaciółmi oraz rozwinąć swoje zainteresowania.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie (tel. 61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kraina Nadziei.