Weleda

Trzy świnki i wilk w Teatrze Kamienica

📅 niedziela 14.03.2010 do wtorek 16.03.2010
Trzy świnki i wilk w Teatrze Kamienica

W sztuce ciągłe niesnaski między rodzeństwem wykorzystuje wilk, snujący plany porwania świnek. Chcąc osiągnąć swój cel przebiera się kolejno za filmowca, kucharza, gangstera a nawet za biedną sierotkę i podstępem kolejno je porywa.

W rolę romantycznej świnki Pink wciela się Julita Kożuszek, której głos znany jest z bajki o przygodach świnki Peppy. W rolach pozostałych świnek występują Marta Ledwoń (łakoma Pak) i Adam Pater (pracowity Bank). Wilka zagra Michał Sitarski.

Teatr Kamienica zaprasza najmłodszych do poznania losów trzech uroczych świnek i wilka.
Dzieci znajdą odpowiedź na pytanie, czy świnkom uda się odzyskać wolność oraz pokonać wilka
i odczytają morał płynący z tej zabawnej, kolorowej opowieści.

14 marca, g. 10.00 i 13.00
15 marca, g. 11.00
16 marca, g. 11.00

Trzy świnki i wilk
Reżyseria: Jerzy Bielunas
Muzyka: Tomasz Łuc
Scenografia: Jan Polivka
Kostiumy: Elżbieta Terlikowska
Obsada: Julita Kożuszek, Marta Ledwoń, Adam Pater, Michał Sitarski

Uwaga! Rozdajemy zaproszenia!

Spośród osób, które do piątku 12 marca do godziny 11tej przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl zgłoszenie (w temacie "Trzy świnki i wilk") rozlosujemy po dwa podówjne zaproszenia na każdy ze spektakli!

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁

**Jeśli mają Państwo wybraną konkretną datę spektaklu, prosimy o informację w treści meila. Inaczej przydział zaproszeń będzie przypadkowy.

Ponad 200 osób zgłosiło chęć obejrzenia spektaklu. A zaproszeń było tylko kilka… Oto wylosowani Zwycięzcy (ze względu na ochronę danych osobowych, podajemy tylko pierwszą literę imienia)
P. Wieczorek
F. Owczarek
E. Strach
B. Urbaniak
P. Karpowicz
A. Porembska
K. Rajtar
G. Kossowska

***
Teatr Kamienica mieści się przy Al. Solidarności 93 – tuż przy Placu Bankowym. Powstał w zabytkowej kamienicy zbudowanej w 1910 roku w stylu secesji geometrycznej, która ocalała w czasie II wojny światowej. Na około 2000m2 suteren, piwnic i parteru są trzy sceny: „Scena Parter” na 100 osób widowni, „Piwnica Warsza” na 100 osób oraz „Scena Oficyna” na 350 osób. Jego twórcą jest Emilian Kamiński.

Kasa Biletowa/Biuro Obslugi Widzów
Czynna codziennie od 11:00 do 19:00/rozpoczęcia ostatniego przedstawienia
Rezerwacja mailowa: bilety@teatrkamienica.pl (rezerwacje mailowe są realizowane w godzinach pracy Kasy Biletowej)
Rezerwacja telefoniczna: tel. 22 624 01 99