Self-care

📅 piątek 06.04.2018
Wstęp bezpłatny
Teatralna Noc Dziecka

To całonocna przygoda w świecie teatru i prawdziwe wyzwanie dla najmłodszych. Wieczór zaczniemy wyprawą do teatru cieni. Parawan, ekran, reflektory, rekwizyty – będziemy tworzyć historie i bawić się wyobraźnią. Stworzymy atmosferę radosną, magiczną i nadzwyczajną.

A potem – wspólna kolacja i noc przepełniona opowieściami o teatrze i o marzeniach, tych małych i tych wielkich. W teatrze wyobraźni przecież wszystko jest możliwe.

Ale na tym nie koniec… Rano dzieci wezmą udział w teatralnej rozgrzewce ruchowej. Oby wszystkim starczyło sił i twórczej energii na „Poranek Teatralny”!

Wydarzenie obejmuje warsztat z nocowaniem dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Rodziców zachęcamy to przyłączenia się do wspólnej zabawy – Wasza obecność nie jest obowiązkowa, ale bardzo mile widziana! Niech to będzie również Wasza Teatralna Noc!

Prowadząca: Barbara Wójcik-Wiktorowicz

Barbara Wójcik-Wiktorowicz- instruktorka teatru, scenografka teatralna, animatorka kultury, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Edukacji Wizualnej, specjalizacja: działania intermedialne.

Wstęp: Bezpłatny, ilość miejsc ograniczona

Rezerwacje Od 20.03: projekty@gorna.pl

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel: 501 180 652 lub osobiście w Ośrodku Kultury Górna, ul. Siedlecka 1, Łódź

Wydarzenie 'Teatralna Noc Dziecka’ odbywa się w ramach akcji Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

6.04.2018

Ośrodek Kultury Górna, g. 18.30-10.00